Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+2 oy
24 okuma
Rüya kategorisinde
rüyamda büyü gibi bir şey yapılıyordu ve birden yanımda iki tane kadın beliriyordu ikisinin koluna girmiştim  her ikisinin elinde de eşit şekilde uzun halatlar ve üstlerinde semboller vardı birden bir siyah tabut gördüm bir yere gidiyorduk galiba tabutun olduğu yere sonra kocaman bir ağaç çıktı bir sorun vardı ben kadınlardan ayrılıp ağacın olduğu yere gittim uzakta siyah uzun saçlı beyaz tenli uzun elbisesi olan bir kadın vardı elbisesi mavi siyah renkliydi kadın beni izliyordu sonra diğer iki kadının yanına gittim siyah bir kapının önünde durduk ellerindeki halatları alıyordum aldığım sırada elleri ölü eli gibi oluyordu ve bir damga oluşuyordu canları acıyordu sonra tabuta doğru yaklaşırken siyah saçlı kadın geldi bize bakıyordu ben yanımdakilere sürekli bizi takip ediyor deyince büyüyle ilgili bir şeyler dediler kadının üstüne doğru  koştuk kadın birden denize atladı ve yok oldu o denize atlayınca kumsaldaki kumlar birden yükseldi uçurum kenarı gibi yamaç oluşturdu ve bizde hemen kapıya doğru koştuk sonra uyandım ama felçli gibiydim gözümü tam açamadım kafamı kıpırdatmaya çalışıntım olmadı tüm vücudum kas katı kesilmişti o siyah saçlı kadın yanımdaymış gibi çok yoğun bir his yaşadım diğer iki kadının koluna olduğu gibi kolumda acı bir his hissettim ve kafamı zorla odaya doğru dönderince birden geçti lütfen yorumlayın çok merak ediyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 22 okuma
16 Mart 2018 Rüya kategorisinde Muhammed yazdı
+2 oy
0 yorum 23 okuma
24 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Celil yazdı
+1 oy
0 yorum 12 okuma
17 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Mm yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 5 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
15 Nisan Rüya kategorisinde Aysenur. Rüyazede (242 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
13 Nisan Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (38.6k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
5 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
1 yorum 14 okuma
3 Mart Rüya kategorisinde isim yok yazdı
0 oy
0 yorum 23 okuma
28 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Elşad yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...