Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+2 oy
10 okuma
Rüya kategorisinde
Eski sevgilimi gördüm. 2 yıl konuşmuştuk evlendi çocuğu oluyor. Onu rüyamda gördüm. Evlendiği kisinin nisanligini kinaligi ve gelinligi dolabimdaydi. Eski sevgilim bana uzulerek bakıyordu. Bak diyorduk bütün kiyafetler bende seni cok sevmistim.dizlerimin üzerine çöküp ağlıyordum. Eski sevgilimin de gözleri dolmuştu dudagi bükülmüştü. Nedir bunun anlami. Kinalik kirmizi nisanlik mordu

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 13 okuma
+2 oy
0 yorum 7 okuma
19 Nisan 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 63 okuma
+2 oy
1 yorum 13 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 4 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
29 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 25 okuma
3 Eylül 2018 Rüya kategorisinde SUDE ENDGR yazdı
+2 oy
0 yorum 11 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...