Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
26 okuma
Rüya kategorisinde
Selam. Sİze Bakü'den yazıyorum. Rüyamı yorumlarsanız, çox sevinirim
Yaşlaşık iki ay önce erkek arkadaşımdan ayrıldım. 1 yıl 2 aylık bir ilişkimiz oldu. Ve sonunda 5 yıldır sevgili olduğu ve evlenmek üzere olduğu bir kız ortaya çıktı. Kötü bir şekilde ayrıldık. İlk ayı acılar içinde geçirdim. Çünkü birlikte çok mutluyduk, ve böyle bir durumun içinde olmam aklımdan bile geçmemişti.
Bu ay toparlandım, kendimi iyi hissediyorum ve onu düşünmüyorum artık. Kabul ettim ayrılığı.
Ama bugün böyle bir rüya gördüm. Onu gördüm, teyzesinin evinin önündeyiz, yanımızda da 5 yıldır sevgili olduğu o kız var. Sonra bir erkek bebek görüyorum onun kucağında. Teyzesinin torunuydu sanırım. Çok güzel bir bebek. Onu kucağında oynatıyor. Sevgilisi de. Ben de bebeği oynatmak istiyorum ama bana izin vermiyor sanki o kız. Ve bana izin verilmediğini bildiğim için çekilib bir köşede duruyorum ses çıkarmıyorum. Sonra çocuğun uyuma saati geliyor ve onu eve kaldırıyor. Bir bakıyorum ki balkondalar. Bu an eski sevgilim içten bana gülümsüyor ve çocuğu oynatmam için sanki bir anda balkon aşağıya doğru iniyor tam karşımda oluyorlar. Böyle bir rüya.
*bebeği tüm rüya boyunca eski sevgilimin kucağında gördüm
kızda değil yani, orda bi yanlış anlaşılma olabilir)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 8 okuma
+3 oy
0 yorum 13 okuma
3 Mayıs Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (170 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 4 okuma
14 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Derin yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
+1 oy
0 yorum 13 okuma
2 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 18 okuma
30 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Burak yazdı
+3 oy
1 yorum 14 okuma
+3 oy
1 yorum 11 okuma
13 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...