Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
18 okuma
vicuska Rüya kategorisinde Karabasan (123 puan)  
rüyamda bir çimenlik bir yerdeyim, hemen karşımda tuvalet var bir anda kendimi bir arkadaş grubunun içinde buluyorum, içlerinden sadece biri benim arkadaşım, erkek. bu arkadaşıma Ç diyelim. grup ispanyolca konuşuyor. (bu aralar ispanyolcaya bir merak saldım bu yüzden olabilir.) ben ispanyolca bilmiyorum.

 bu arkadaş grubu beni tanımadıkları ve orda arkadaşım olan çocukla ben iletişim kurduğumuz için oo'lamaya ve kendilerince bizi yakıştırmaya başlıyor. sonra arkadaşıma söylüyorum "reddetsene" diye ispanyolca bilmediğim için. o arkadaşım da normalde bilmez ispanyolca. rüya işte. o söylüyor arkadaşlarına ama yine bir gülüşme var tabii.

sonra bu arkadaş grubundan hiç tanımadığım biri bana sarkmaya başlıyor. hiç konuşmadan. sadece temasla. başını omzuma yaslıyor. ben itiyorum. ondan uzaklaşıyorum. arkadaşıma (Ç) sesleniyorum, bunu al burdan diye. o da bi şeyler diyor ama yok, çocuk gitmiyor.

sonra karşıdaki tuvalette şu an sevgili olan iki arkadaşımı görüyorum. daha doğrusu yine erkek olan asıl arkadaşım. buna da D diyelim. D benim en yakın erkek arkadaşım normalde. normal şartlarda herhangi bir yardım çağrımda ilk o yanımdadır.  sevgilisiyle de tanışıklığım var. ama D'den bağımsız. kızdan çok hoşlanmadığım için aramız yok.

sevgilisiyle birlikte tuvalete gidiyorlar. onlar çıkınca ben de gitmeye yöneliyorum ki bana sarkan çocuk beni takip ediyor. Ç'ye sesleniyorum. o bir şeyler diyor ama işe yaramıyor, çocuk hala peşimde. ben tuvalete giriyorum o sırada da D ve sevgilisi yeni çıktı.

tuvalete gireceğim, ama giremiyorum. çünkü çocuk benimle birlikte girmeye çalışıyor. itiyorum bırakmıyor. sanki bir ara D gelip uzaklaştırıp gidiyor. ben de o hazır çocuğu uzaklaştırmışken kaçayım bu ortamdan, diyorum. tam tuvalet kabininden çıkıyorum, gideceğim.  peşimdeki çocuk başka bi kabinin arkasına saklanmış. ve bel altı çıplak önünü eliyle tutuyor.(ben asla bakmam, en korktuğum şeylerdendir. sanırım bu yüzden rüyamda bu da vardı zaten. bilinçaltım her şeye el atmış.)

tam tuvaletten çıktığım an gökyüzüne bakıyorum. gökyüzünde bir güneş var ama 4 yuvarlak parçadan oluşmuş. bu 4 parça da birbirlerinin etrafında dönüyor. o sırada çocuk beni görünce olduğu yerden çıkıyor peşimden geliyor. bana tecavüz etmeye çalışıyor. ben de kaçmaya başlıyorum. Ç'ye sesleniyorum. o biraz yardım etmeye çalışıyor. D'ye seslenmiyorum çünkü gelmeyecekmiş gibi hssediyorum. sonra çocuk beni bir an yakalar gibi oluyor. ama bir şekilde debelenerek kurtuluyorum ondan. yani tecavüz edemiyor, hiçbir yerime bir şey yapamıyor. aramızdaki tek temas ilk başta başını omzuma koymasıyla kalıyor. çok şükür.

 onu debelenerek kendimden uzaklaştırdığım ve kurtulduğumu düşündüğüm an uyandım. ama sadece şimdilik rahatlamış hissiyle uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Kahin Rüya Ustası (44.6k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada sana olan taciz ve tecavüz girişimi normal hayatta da alanına giren, seni sezgisel anlamda rahatsız eden birine işaret ediyor. Bu kişinin yaptıklarından niyetini seziyorsun ama dili farklı olduğu için çok da anlam veremiyorsun yaptıklarına

İlgili rüyalar

+4 oy
0 yorum 33 okuma
+4 oy
1 yorum 30 okuma
Aysem12 29 Ocak Tabir kategorisinde Aysem12 Karabasan (496 puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 22 okuma
cemalettin5454 28 Ocak Rüya kategorisinde cemalettin5454 Rüyazede (767 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 29 okuma
Aynur Altay 8 Ocak Rüya kategorisinde Aynur Altay Rüyazede (840 puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 55 okuma
Eyja 20 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyazede (2.0k puan)   yazdı
+8 oy
4 yorum 63 okuma
+7 oy
1 yorum 45 okuma
Eyja 30 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyazede (2.0k puan)   yazdı
+5 oy
5 yorum 96 okuma
jeandark34 5 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde jeandark34 Rüyazede (717 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 41 okuma
Heavenxx 15 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Heavenxx Rüyazede (517 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 32 okuma
27 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Gizli   yazdı
+9 oy
3 yorum 113 okuma
+4 oy
1 yorum 61 okuma
26 Haziran 2019 Rüya kategorisinde misafir   12 34 174 yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

21.8k rüya

95.8k yorum

27.6k düş-ünce

4.6k üye

196 Aktif
1 Üye ve 195 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 26863
Dün : 38887
Toplam : 18201314
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 7847 e
  2. Simge Simge - 359 e
  3. Hypnos Hypnos - 249 e
  4. Karga Karga - 167 e
  5. Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi - 62 e
  6. Kahin Kahin - 47 e
  7. Mehmet33 Mehmet33 - 41 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...