Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
22 okuma
Rüya kategorisinde
Benden ayrılan eski sevgilimi rüyamda gördüm. Giyimi biraz özensizdi. Hava henüz kararmamıştı. Birlikte yürümeye başladık. Yürürken ona “ben şimdi anneme ne diyeceğim?” Diye sorduğumda bana “tanışacağız annenle.” Dedi. “Beni bir daha bırakmayacak mısın?” Diye sordum yürürken. “Bırakmayacağım artık.” Dedi. Sonra yürüyerek bir parka gittik. Parkta ayakta duruyorduk ve bir adam elindeki bıçakla benim sağ kolumu derin bir şekilde çizdi ve kanamaya başladı. Ben ağlıyordum ve eski sevgilim biraz durdu bekledi. Ondan sonra birden adamın üzerine atladı ve kollarını boydan boya çizmeye başladı bıçakla. Adam küçücük kalmıştı sanki küçülmeye başladı. Adamın kolları kanadıkça benim kolumdaki kan durdu ve yara kapandı. Sonra eski sevgilim sinirli bir şekildeyken parktan çıktık. Hava kararmıştı. Bizim evin önüne geldik. “Annen merak etmesin diye burada duralım” dedi. Sonra kapının önünde kardeşimi gördük, eski sevgilim tebessüm etti. Sonra uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 17 okuma
6 Temmuz Rüya kategorisinde Rigel yazdı
+1 oy
0 yorum 17 okuma
+1 oy
0 yorum 10 okuma
10 Şubat Rüya kategorisinde damla yazdı
+3 oy
0 yorum 42 okuma
+6 oy
1 yorum 48 okuma
+1 oy
0 yorum 27 okuma
+6 oy
2 yorum 34 okuma
25 Mayıs Rüya kategorisinde laviii yazdı
+6 oy
1 yorum 35 okuma
+2 oy
1 yorum 21 okuma
20 Nisan Rüya kategorisinde Emre Dere Rüyazede (98 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 24 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

100 Aktif
1 Üye ve 99 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 5563
Dün : 17747
Toplam : 9502070
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...