Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+2 oy
17 okuma
Rüya kategorisinde
Benden ayrılan eski sevgilimi rüyamda gördüm. Giyimi biraz özensizdi. Hava henüz kararmamıştı. Birlikte yürümeye başladık. Yürürken ona “ben şimdi anneme ne diyeceğim?” Diye sorduğumda bana “tanışacağız annenle.” Dedi. “Beni bir daha bırakmayacak mısın?” Diye sordum yürürken. “Bırakmayacağım artık.” Dedi. Sonra yürüyerek bir parka gittik. Parkta ayakta duruyorduk ve bir adam elindeki bıçakla benim sağ kolumu derin bir şekilde çizdi ve kanamaya başladı. Ben ağlıyordum ve eski sevgilim biraz durdu bekledi. Ondan sonra birden adamın üzerine atladı ve kollarını boydan boya çizmeye başladı bıçakla. Adam küçücük kalmıştı sanki küçülmeye başladı. Adamın kolları kanadıkça benim kolumdaki kan durdu ve yara kapandı. Sonra eski sevgilim sinirli bir şekildeyken parktan çıktık. Hava kararmıştı. Bizim evin önüne geldik. “Annen merak etmesin diye burada duralım” dedi. Sonra kapının önünde kardeşimi gördük, eski sevgilim tebessüm etti. Sonra uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 8 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
10 Şubat Rüya kategorisinde damla yazdı
0 oy
0 yorum 22 okuma
+3 oy
0 yorum 27 okuma
0 oy
0 yorum 10 okuma
4 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Art3mis Rüyazede (131 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 1 okuma
3 dakika önce Rüya kategorisinde Emre Dere Rüyazede (131 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 4 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...