Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
98 okuma
İstihare kategorisinde
Merhabalar hayırlı akşamlar.Rüyamı 2 sene önce ve tayinim çıkacağı sıralar gördüm istihare rüyasıydı. İlk gün, mutfaktayim her yer beyazdı bakraç yoğurt,patates ve sepette yumurtalar gördüm.Yiyecekleri yerlerine yerlestiriyordum rafların üstüne falan.2. gün polis memuru olan eski erkek arkadaşımı gördüm üzerinde lacivert üniforması vardı çok iyi görünüyordu ama heyecanlı gibiydi.Arabami parkettim koşa koşa eczaneye gittim telefon gelmişti erkek arkadaşımdan.Benim üzerimde beyaz gömlek,tarcin rengi pantolon vardı.Erkek arkadaşımın elindeki yaraları sardım,beraber yemek yedik ve iş yerine bıraktı.3. gün eski erkek arkadasimla kına gecemiz vardı,onun üzerinde lacivert üniforması vardı yüzü hep gülüyordu, benim üzerimde açık mavi elbise vardı.Kina gecesinde kirmizi ve yeşil kına örtüleri vardı, kına yakılmıştı, erkek arkadasimla dans ediyorduk.Ama bana bir isim söylediler 3 defa Mehmet ismini duydum.Onunla değil Mehmetle dedi bir ses. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim,sevgiler

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 14 okuma
30 Nisan 2016 İstihare kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
+3 oy
3 yorum 21 okuma
18 Mayıs İstihare kategorisinde Rüyazede Rüyazede (56 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 12 okuma
10 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Nehir yazdı
+3 oy
0 yorum 8 okuma
2 gün önce İstihare kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
2 yorum 13 okuma
5 gün önce İstihare kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
2 yorum 27 okuma
+4 oy
0 yorum 12 okuma
6 Mayıs İstihare kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
24 Nisan İstihare kategorisinde Sevgi yazdı
+1 oy
0 yorum 8 okuma
23 Nisan İstihare kategorisinde Birol azgı yazdı
+2 oy
1 yorum 31 okuma
20 Nisan İstihare kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...