Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde
Tanımadığım bilmediğim biriyle evleniyordum. Arkadaşlarım da yanımda "bari adını öğrenseydin" diye dalga geçiyorlardı. Evlendiğim kişi bana çok iyi davranıyordu. Bana, cebinden ruj çıkarıp sürmüştü. Kibar, düşünceli ve seçici biriydi. Bende onunla evlenmek istemiyorum ama bir yandan da mutluyum. Düğün yerinde biraz gezindikten sonra 3~4 katlı bir binaya gittik. Küçücük bir evdi. Üzerimizi değiştirdikten sonra sokağa çıktık ve yıkık bir evin önünde minibüs vardı, içi çocuklarla dolu. Minibüsün içinden çıkıp korkuyla koşmaya başladı hepsi. Bir kaç çocuk da benim yanıma geldi ve ağlayarak onlara yardım etmemi söyledi. Bir sürü yiyecek olan bir pazar tezgahının önünde durduk ve onlar yemek istediklerini yediler. Yıkık bir apartmanda da insanlar birbirleriyle yardımlaşıyorlardı sürekli. Yorumlarınızı bekliyorum...☺

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 8 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Nazlı01 Rüyazede (191 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde Cloud yazdı
+3 oy
1 yorum 19 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde Namelessemily Rüyazede (221 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 8 okuma
2 Nisan Rüya kategorisinde Harun yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
22 Ocak Rüya kategorisinde Mehmet yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 20 okuma
28 Ekim 2018 Rüya kategorisinde merve yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
22 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 1 okuma
28 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 29 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...