Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
15 okuma
Rüya kategorisinde  
Gördüğüm bir rüya var ve uyandığım zaman rüyamı sürekli unutuyordum. Bugün de aynı rüyayı gördüm ve bu sefer unutmadım. Bir apartman var ve bir nedenden dolayı ben o apartmana giriyorum. Girdiğimde ise ziyaret edeceğim kadının dairesi en üst katta ve apartmanın da çok katı olduğu için bir türlü o kadının dairesine erişemiyorum. En üst katlara çıktığım zaman şeytana benzer bir yaratık benim geldiğimi hissediyor ve rahatsız oluyor. Ne zaman üst katlara çıksam onu her rüyamda gördüğüm zaman rahatsızlığını hissediyorum. Önce ki rüyalarımda onla tartışmıştım. Benim o apartmana birdaha gelmememi söylemişti. Çok korkutucu bir yaratıktı ve çok güçlü görünüyordu. Sanki beni her an yok edebilecekmiş gibi. Yine aynı şeylerin yaşanabileceğini bugün de hatırladım ve korktum. Bir an önce kadının dairesini bulmak istiyordum. O şeytana benzer yaratık benim daha önce gitmeme izin vermişti ama bu sefer izin verir miydi bilmiyordum telaşlanmıştım. Ondan kaçmaya çalışıyordum. Beni görmezse o rüyalarımda işittiğim azarı işitmezdim. Apartmanda ek olarak benim eskiden tanıdığım Merve adında bir öğretmenim vardı. Kadının dairesini ararken ona rastladım ve konuşmak istedim ama o sanki telekinezi edilmiş gibi benim burda olmamamı, beni görmek istemediğini ve beni tanımadığını söyledi. Bir suç işlemişim gibi davranıyordu ve sürekli aynı şeyleri söylüyordu. O yaratığın duymasının istediği ya da duyması gerektiği şeyleri söylüyordu. Daha sonra yine o ürkütücü yaratık geldi ve "Ben sana birdaha buraya gelmeyeceksin demedim mi?" tarzında bir cümle kurdu. Ben ise neden burda olduğumu açıklamaya, kötü bir niyetimin olmadığını anlatmaya çalıştım ama ne o ne de Merve adında ki öğretmenim  bana inanmadı. O yaratığın bana inanmadığı konusunda üzülmüştüm sonuçta doğruyu söylüyordum ve bana inanmamakta direniyordu. Başkası olsa orda onu yok edebilirdi. Daha sonra bana yine bir daha buraya gelmememi vs. söyledi ve sağ elime bir şey yaptı. Acı yoktu ama hissedemedim sağ elimi bir anlığına. O hareketinden sonra bambaşka bir yerdeydim rüyamda. Daha sonra da uyandım. Uzun aralıklarla görmesem ciddiye alacağım bir rüya olmazdı ama arada aylar var ve onu belli bir süre aralığında rüyalarımda o apartmanda görüyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (214k puan)  
Apartman senin ulaşmak istediğin şeye apartmandaki kadına giden yol aşama her seferinde ilerliyorsun güç topluyorsun bir şekilde .şeytana benzeyen yaratık bir hayır işine felan mı girmek istiyorsun ki şeytan sana engel olmaya çalışıyor o.yada ulaşmak istediğin bir hedefine ulaşmana engel olan birisi .bir daha görürsen  o kadına mutlaka ulaş korkmamalısın güçlü olmaya çalış.

İlgili rüyalar

+2 oy
15 yorum 15 okuma
mustafaharputi 20 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.6m puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 81 okuma
Pelin Su 13 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Pelin Su Rüya Tabircisi (9.6k puan)   yazdı
+2 oy
16 yorum 39 okuma
+9 oy
100 yorum 821 okuma
mustafaharputi 29 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.6m puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 34 okuma
16 Aralık 2017 Rüya kategorisinde misafir   12 34 174 yazdı
+3 oy
6 yorum 12 okuma
mustafaharputi 4 gün önce Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.6m puan)   yazdı
+3 oy
18 yorum 28 okuma
mustafaharputi 19 Temmuz Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.6m puan)   yazdı
+2 oy
16 yorum 11 okuma
mustafaharputi 19 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.6m puan)   yazdı
+2 oy
26 yorum 34 okuma
+1 oy
14 yorum 12 okuma
mustafaharputi 19 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.6m puan)   yazdı
+1 oy
31 yorum 11 okuma
mustafaharputi 19 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.6m puan)   yazdı
+2 oy
4 yorum 46 okuma
alparslan 17 Temmuz Rüya kategorisinde alparslan Karabasan (224 puan)   yazdı
+1 oy
3 yorum 21 okuma
mustafaharputi 13 Temmuz Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.6m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

21.8k rüya

95.8k yorum

27.6k düş-ünce

4.6k üye

207 Aktif
5 Üye ve 202 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 27128
Dün : 38887
Toplam : 18201577
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 7847 e
  2. Simge Simge - 359 e
  3. Hypnos Hypnos - 274 e
  4. Karga Karga - 168 e
  5. Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi - 62 e
  6. Kahin Kahin - 48 e
  7. Mehmet33 Mehmet33 - 41 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...