Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
12 okuma
Rüya kategorisinde  
rüyamda annem üniversitede bir derse girmek istiyor benim bölümğüm besyo olduğundan başka bir bölümün dersine girmeye çalışıyoruz.başka anneler ve çocukları var neyse entel bir anne ve çocuğu var sadece hoca onu sınıfa alıyor gerisine sınıf mevcutu kalabalık alamam diyor sonra bizde başka sınıf arıyoruz ararken kampüsteki kütüphaneye gidelim diyoruz gittikten sonra abimi görüyoruz orda ve kampüs o kadar kalabalık ki iğne düşmez yere. daha sonra orda o gün 2 kişi öldürülüyor bıçakla. millet bi problem çıktığında insanın arkasından bıçakla öldürüyor. daha sonra bir masa var başında ilk baş bir kız var sınıftan bir erkek arkadaşını bekliyor ödev yapacaklarmış gelecek arkadaşını ben tanıyorum ama neyse göz ucu ödev konusunu öğrenmeye çalışıyorum bakıyorum beden eğitimi ile ilgili bir konu. Arkadaşı masaya geliyor ben hafiften yanaşıyorum çok kibar konuşarak durumu anlatıyorum . Şöyle diyorum arkadaşlar bölüyorum çok özür dilerim ben annemi burda bir derse  sokmaya çalıştım ama kalabalık olmasından dolayı sınıfa almadı hoca sizinde sanırım konunuz beden eğitimi ile ilgili bende beden eğitimi ve spor öğretmenliği okuyorum bitiyor bu sene ayrıca trainerım size yardımcı olabilirim isterseniz tabi diyorum hem annemde istediği ortamı görür diyorum neyse ikiside aynı anda çok isteriz valla ALLAH yolladı seni diyorlar çok mutlu oluyorlar neyse daha sonra anneme haberi vermeye gidiyorum arkamı dönüyorum annemle çocukların yanına dönüyoruz kız ve çocuk sırtından bıçaklanmış ölmüşler ama ben çocuğa yardım ediyorum iyi ediyorum sonuçta erkek olan benimde arkadaşım neyse sonra yağmurlu bir günde okula gidiyorum bi yandanda sürekli etrafımı kontrol ediyorum çünkü bir seri katil var sırtından bıçaklıyor milleti. Etrafıma çok bakıyorum sürekli neyse sonra o iyi ettiğim arkadaşla kafe tarzı bir yerde oturuyoruz kim bu katil diye düşünüyoruz neyse eve gidiyorum çamaşır makineli bir oda var beyaz fayanslı orda abimin elinde 1 bıçak annemi öldürmeye çalışıyor ben bıçağı alıyorum boğuşuyoz. Sonra bıçağı saplıyorum midesine neyse daha sonra kesin öldürmek için balığı nasıl ayırırsınız ikiye bende midesini felan ayırıyorum en sonkestiğim yerden bir kere daha bıçağı sokup çıkarıyorum dışkı çıkıyor çok az duruyorum sonra ölüyor ama çok üzülüyorum hatta şunları yazarken bile üzgün durumdayım rüya ama çok etkiledi beni çok pişman oluyorum.öldürdüğüm için sonuçta abim benim canım,kanım o çok seviyorum abimi kendimden çok seviyorum. Neyse sonra ölümler duruyor abim öldürmüş herkesi meğersem sonra ben tabiki yine pişmanım üzgünüm eve koşa koşa geliyorum uyuyorum abimi görüyorum hayali olarak üzülme kardeşim sen doğru olanı yaptın diyor hayır diyorum keşke öldürmeseydim diyorum ardı arkası kesilmeden özür diliyorum abimden nefes nefese kalktım korku ve üzüntüyle.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Kahin Rüya Görüşmecisi (43.0k puan)  
Rüyan epey detaylı ve uzun. Ama kısaca tanıdığın birine zarar vereceğini bunu istemeden ve çevrenin etkisiyle yapacağını bilmen gerek. Biraz dikkat etmelisin bu konuya

İlgili rüyalar

+7 oy
1 yorum 43 okuma
31 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Kübra   1 2 yazdı
+6 oy
6 yorum 84 okuma
20 Haziran Rüya kategorisinde misafir   12 34 174 yazdı
+5 oy
2 yorum 34 okuma
Yaren99008 14 Ocak İstihare kategorisinde Yaren99008 Karabasan (489 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 69 okuma
Powerpuffs7 10 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Powerpuffs7 Karabasan (487 puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 54 okuma
+12 oy
1 yorum 534 okuma
Sobottasdiary 5 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Sobottasdiary Karabasan (155 puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 317 okuma
Hope 4 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+5 oy
0 yorum 21 okuma
5 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Gülhanim   yazdı
0 oy
0 yorum 24 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (130k puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 63 okuma
Aynur Altay 13 Haziran Rüya kategorisinde Aynur Altay Rüyazede (792 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 44 okuma
+3 oy
0 yorum 15 okuma
+7 oy
1 yorum 39 okuma
Ebrar 18 Ocak Rüya kategorisinde Ebrar Rüyazede (509 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

21.7k rüya

95.0k yorum

27.5k düş-ünce

4.6k üye

328 Aktif
1 Üye ve 327 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 16678
Dün : 45578
Toplam : 18152276
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 6047 e
  2. Simge Simge - 184 e
  3. Hypnos Hypnos - 158 e
  4. Karga Karga - 151 e
  5. Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi - 60 e
  6. Mehmet33 Mehmet33 - 31 e
  7. Fearless Fearless - 25 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...