Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
27 okuma
İstihare kategorisinde
Istihare amacli yatmistim öğretmenlik hayırlı mi hakkımda diye ama hem siyah hem beyaz gördüm Rüyamda uyuyorum annem geliyor bir şekilde uyanıyorum annem odamı süpürüyor bende ders masasinda ders yapmaya kalkıyorum elimde telefon nedaj mesaj atıyorum sonra bir kız çocuğu görüyorum seviyorum ama sonra ağlıyor bende sariliyorum ona duruyor daha sonra birden kalabalik bir ortam gidiyorum eski üniversite arkadaşlarım orda ders alıyoruz ama bir yandan kuran dersi de var hatta bir soru soruluyor doğrusunu söylüyorum sonra yemek yiyoruz bir yandan da  yaprak sarması yiyorum su içtiğini görmek cay bardaginda sonra gözlük görüyorum birde beyaz kadifemsi bir çantaya yazi yazıyorum tarih gibi bisiler ders bitiyor bir kız görüyorum siyah mont giymis üzerine sonra aşağı doğru bakıyorum dönemecli uzun merdivenler var bir anda kendimi aşağıda buluyorum kör birine yardim ettiğimi görüyorum yolda yürütüyorum karşıdan karşıya geçiyorum ama takip ediyor birsürü arabalar var bir  sonra bir mağaza giriyorum nisan davetiyesi bastiriyorum 22 kasima ama erkek arkadaşım gec diyor 28 adet önce pembe zarf sonra siyahlı beyazlı zarf basılıyor ama gelinlikci gibi bir yer ve o yer mersin de sonra ordan çıkıyorum yağmur dışarısı beni gelinlikci de ki bir kız otogara götürüyor orda eski arkadasimi görüyorum yine bu araba kusadasina gidiyor mu diyorum gidiyor diyo orda zarflara bakıyoruz ama davetiyeler tam zarflar eksik siyah araba geliyor biniyorum ama telefonla konuşuyorum erkek arkadaşım in diyor geri iniyorum hava güneşli bu sefer gelinlikciye tekrar gidiyorum lavaboya gidiyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (255k puan)
düşüncelerin istihareyi etkilemiş istihare kategorisinde açıklamalarımı okuyun nasıl yapılacağı. tekrar yapın bakalım yeniden.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 29 okuma
10 Temmuz 2018 İstihare kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
2 yorum 21 okuma
+3 oy
0 yorum 21 okuma
23 Haziran İstihare kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (255k puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 20 okuma
+5 oy
2 yorum 71 okuma
16 Temmuz İstihare kategorisinde Tuntunellay Rüyazede (131 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 19 okuma
23 Haziran İstihare kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (255k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 27 okuma
22 Temmuz 2017 İstihare kategorisinde misafir yazdı
+6 oy
9 yorum 97 okuma
13 Temmuz Analiz kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (17.2k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 21 okuma
+8 oy
0 yorum 63 okuma
19 Ağustos 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (65.6k puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 48 okuma
17 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Heval Rüyazede (81 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.2k rüya

10.3k yorum

7.8k düş-ünce

2k üye

72 Aktif
0 Üye ve 72 misafir
Bugün : 12235
Dün : 23055
Toplam : 9988305
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 29 e
  2. kuzgun - 10 e
  3. Eyja - 5 e
  4. Mirac - 4 e
  5. Önay Akın - 4 e
  6. Gül - 4 e
  7. Sefa - 3 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...