Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
14 okuma
İstihare kategorisinde
Istihare amacli yatmistim öğretmenlik hayırlı mi hakkımda diye ama hem siyah hem beyaz gördüm Rüyamda uyuyorum annem geliyor bir şekilde uyanıyorum annem odamı süpürüyor bende ders masasinda ders yapmaya kalkıyorum elimde telefon nedaj mesaj atıyorum sonra bir kız çocuğu görüyorum seviyorum ama sonra ağlıyor bende sariliyorum ona duruyor daha sonra birden kalabalik bir ortam gidiyorum eski üniversite arkadaşlarım orda ders alıyoruz ama bir yandan kuran dersi de var hatta bir soru soruluyor doğrusunu söylüyorum sonra yemek yiyoruz bir yandan da  yaprak sarması yiyorum su içtiğini görmek cay bardaginda sonra gözlük görüyorum birde beyaz kadifemsi bir çantaya yazi yazıyorum tarih gibi bisiler ders bitiyor bir kız görüyorum siyah mont giymis üzerine sonra aşağı doğru bakıyorum dönemecli uzun merdivenler var bir anda kendimi aşağıda buluyorum kör birine yardim ettiğimi görüyorum yolda yürütüyorum karşıdan karşıya geçiyorum ama takip ediyor birsürü arabalar var bir  sonra bir mağaza giriyorum nisan davetiyesi bastiriyorum 22 kasima ama erkek arkadaşım gec diyor 28 adet önce pembe zarf sonra siyahlı beyazlı zarf basılıyor ama gelinlikci gibi bir yer ve o yer mersin de sonra ordan çıkıyorum yağmur dışarısı beni gelinlikci de ki bir kız otogara götürüyor orda eski arkadasimi görüyorum yine bu araba kusadasina gidiyor mu diyorum gidiyor diyo orda zarflara bakıyoruz ama davetiyeler tam zarflar eksik siyah araba geliyor biniyorum ama telefonla konuşuyorum erkek arkadaşım in diyor geri iniyorum hava güneşli bu sefer gelinlikciye tekrar gidiyorum lavaboya gidiyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 22 okuma
10 Temmuz 2018 İstihare kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
1 yorum 24 okuma
22 Temmuz 2017 İstihare kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
+3 oy
0 yorum 33 okuma
19 Ağustos 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 39 okuma
17 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Heval Rüyazede (106 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 6 okuma
2 gün önce İstihare kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
2 yorum 13 okuma
4 gün önce İstihare kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
3 yorum 21 okuma
18 Mayıs İstihare kategorisinde Rüyazede Rüyazede (56 puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 27 okuma
+4 oy
0 yorum 12 okuma
6 Mayıs İstihare kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...