Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
13 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada çiçek hediye aldığını gören rüya sahibinin, çok iyi birisiyle tanışacağına, bu kişiyle birlikte güzel anılar biriktireceğine, hayatının daha güzel bir hal alacağına delalet eder. Kişinin hayırlı bir evlada sahip olacağına da işaret etmektedir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

30 Yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
 
En İyi Yorum
Rüyada Çiçek Hediye Etmek

Bekar bir kişinin sevgi duyduğu, hoşlandığı birine çiçek hediye etmesi, ona karşı olan duygularını açıklamak için girişimde bulunacağı anlamına gelir.

Evli bir kimsenin eşine çiçek vermesi, dargın ise barışmaya veya aralarındaki duygusal bağın güçlenerek ve aşk tazelemek gibi güzel duyguları ifade eder.

Evli bir erkeğin tanımadığı bir kadına çiçek verdiğini görmesi, eşine karşı ilgisini kaybettiğine veya başka kadınlara ilgi duyduğuna ve bundan dolayı evde çıkacak bir soruna yorumlandığı gibi, hatasını farkedip, bunu telafi etmek isteyebileceği anlamına da gelir..
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Çiçek Hediye Etmek

Sizin tarafınızdan birisine hediye edilen çiçeğin anlamı, o kişiye karşı sağlayacak olduğunuz destektir. Eğer çiçek hediye ettiğiniz kişi tanımadığınız bir kişiyse, size sağlanacak olan katkı simgelenmektedir. Burada yakın çevrenizden destek almanız söz konusu olabilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
bir desteği simgelemektedir. Çiçeği veren kişinin genel olarak bir destek sağlamasından söz edilebilir. Ancak, çiçeği alan kişi hakkında da çoğu zaman aynı yorum yapılmaktadır. Çeşitli zorlukların yaşanmasının ardından, güzel günlerin geleceği de düşünülebilir. Bazı yorumlar, çekilen sıkıntılardan sonra ferahlamak şeklinde yapılmaktadır. Genel anlamda, güzel rüyalardan sayılmaktadır. Rüya hakkında son olarak bir yorumdan söz etmek gerekirse, eski dostlara rastlamak şeklinde olacaktır. Bir etkinlik ya da tesadüf sonucunda karşılaşılacak olan dostlarla ilişki, tekrardan başlayacaktır. Kimi yorumlarda sağlık sorunu şeklinde değerlendirmeler de olsa, genel olarak bu tür rüyalarla ilgili iyi şeyler söylenmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Kırmızı Çiçek Almak

Kırmızı çiçekle ilgili olarak, verilen kişiye güzel ve huzurlu günler işaret edilmektedir. Çiçeği veren kişi ise aynı şekilde olumlu gelişmeler yaşayabilir. Tanımadığınız birisinden kırmızı çiçek aldıysanız, yakın zamanda güzel haberler alacağınız düşünülebilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Gül Almak

Aile ve yakın çevre tarafından yaşanan sağlık sorunlarının sona ereceği ve bu sıkıntıyı çeken kişinin ferahlayacağı söylenmektedir. Çok daha sağlıklı ve mutlu haberlerin gelmesi, sizi de oldukça mutlu edecektir. Bu yorum dışında, kısa ziyaretler de rüya hakkında yapılacak olan yorumlardandır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Çiçek Buketi Almak

Çiçek buketi hakkında yapılan yorumlar genel olarak topluluk üzerinedir. Bir düğün, nişan ya da söz yaşanabilir. Bunun dışında, çiçek buketi hakkında beklenen haberlerin olumlu olacağı yorumu da yapılabilir. Bu haber, uzun zamandır beklenen ve sizin için oldukça önemli olan bir haber şeklinde tanımlanabilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Sevilen birine çiçek hediye etmek, gerçek hayatta da o kimseyi etkileyecek jestler yapmak anlamına gelir. Rüyayı gören kişi bekarsa, hoşlandığı veya ilgi duyduğu birine hediye alacak ve o kimseye olan duygularını açıklamak için girişimlerde bulunacak demektir. Evli bir erkeğin rüyasında tanımadığı bir kadına çiçek hediye etmesi, evliliğinde yaşanacak kıskançlık sorunlarına, kişinin evindeki huzuru bozacak şekilde hareket edeceğine ve sonrasında yaptığından pişmanlık duyarak hatasını telafi etme yoluna gideceğine tabir edilir. Evli birinin eşine çiçek verdiğini ya da hediye ettiğini görmesi ise ikinci bahar anlamına gelir, aşk tazelemek şeklinde de yorumlanır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada çiçek hediye edilmesi, rüya sahibinin yaşayacağı büyük mutlulukların kapıda olduğuna tekabül edilir. Kişinin sevdiği kimseyle kavuşacağına ve aralarındaki olumsuz gelişmelerin çözüme kavuşacağına, birbirlerine karşı sevgi ve saygılarının artacağına, mutlu bir yuva kurmaya ve hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler olarak yorumlanır. Kişinin yaşam kalitesinin artacağının habercisidir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
ÇİÇEK HEDİYE ALDIĞINI GÖRMEK

Rüyada çiçek hediye aldığını görmek, rüya sahibinin kendine çok iyi gelecek, birlikte güzel vakitler geçirecek biri ile tanışacağına delalet eder. Bu kişi sayesinde rüyayı gören kişinin hayatı daha iyi bir hal alır. Farklı rüya tabirlerinde ise, rüyada çiçek hediye aldığını gören kişinin hayırlı bir evladı olur.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
RÜYADA ÇİÇEK HEDİYE ALMAK

Sevinç almaya işaret eder ve rüyayı gören kişi için hayır olarak kabul edilir. Olumlu ve güzel olayların yaşanacağı, rüya sahibinin hayatının yolunda gideceği, kişinin hayallerine de adım adım yaklaşacağı anlamına gelir. Sürpriz ve müjde almaya işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Çiçek Hediye Almak

Sevinç almaya işaret eder ve rüyayı gören kişi için hayır olarak kabul edilir. Olumlu ve güzel olayların yaşanacağı, rüya sahibinin hayatının yolunda gideceği, kişinin hayallerine de adım adım yaklaşacağı anlamına gelir. Sürpriz ve müjde almaya işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada çiçek almak, esenliğe ve ferahlığa kavuşmaya, dertleri unutturacak kadar güzel günler yaşamaya, sıkıntıların verdiği huzursuzluktan ve ağırlıktan kurtulmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açılacağına, yaptığı işlerden, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine işaret eder. Gerek maddi, gerekse manevi anlamda kısmet almaya, mutluluk için güzel fırsatlar ve olanaklar elde etmeye tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Çiçek Hediye Almak;

Rüyada görülen çiçek hediye almak genellikle evlilik simgesi olarak yorumlanır. Şayet rüyanızda sevdiğiniz bir kimseye çiçeği siz hediye ediyorsanız, reelde o kişiyi etkilemek istediğiniz sonucuna varılabilir. Açıklanmak istenen ancak açıklanamayan duyguları işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Eğer evli bir erkek rüyasında başka bir kadına çiçek verdiğini görüyorsa, bu kişinin yaptığı bir takım davranışlarla evliliğinde yaşanabilecek kıskançlıkların önünü açtığını ve pişmanlık yaşayacağını haber verir. Şayet kişi kendi eşine çiçek veriyorsa bu aşklarının tazelendikçe yenilendiğini, her daim aşk dolu olduklarını işaret eder.

Genel manada rüyada hediye vermek kişinin ince ruhunu yansıtırken verdiği hediyenin çiçek olması eli açıklığın yanında duygusal olarak da yoğunluğu simgeler.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyanızda birisine gül verdiğinizi görüyorsanız, bu iyiliklere doğru giden bir yolda olduğunuzu işaret eder. Gülü veren kişi için de alan kişi için de mali sıkıntıların sona ereceğine, maneviyatlarının artacağına ve daha huzurlu günler yaşayacaklarına dikkat çeker.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Buket Çiçek Almak

Rüyayı gören kişinin dileklerinin gerçekleşmesi sayesinde arka arkaya çok güzel günler geçireceğine tabir edilir. Mutluluğun ardı arkasının kesilmeyeceği, hayallerin sırası ve zamanı geldikçe de bir bir gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Canlı Çiçek Almak

Rüyasında canlı çiçek aldığını gören kişinin rüyası ayaklarının yerden kesilmesine, kalbinin de adeta bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak kadar güzel bir haber alacağı ve sevinçten ne yapacağını bilemez olacağı anlamına gelir. Mutluluktan gözyaşı dökülecek demektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Beyaz Çiçek Almak

İyi niyetlere, temiz kalpliliğe ve güzel düşüncelere alamet eder. Rüya sahibinin çok hayırlı niyetleri olduğuna ve içinde kimseye karşı zerre kadar kötülük olmadığına rivayet edilir. İyi şekilde anılacak ve dua alacak işler yapmaya yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Kırmızı Çiçek Almak

Rüyayı gören kişiyi mutlu edecek, kadrini kıymetini bilecek, onu el üstünde tutacak ve onu hayatının sonuna kadar aynı tutkuyla sevecek bir insanın varlığına delalet eder. Rüya sahibinin yakın zamanda bu insanla karşılaşacağına ya da o kimsenin farkına varacağına yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Evli bir erkeğin eşine çiçek vermesi, aşklarının tazelenmesinin, eşinden başkasına çiçek vermesi de, evliliğin çatırdamasının habercisidir. Rüyada çiçek almak ve vermek, mutlu ve güzel haberleri temsil eder. Eve çiçek serpmek, aile fertleriyle ilgili güzel gelişmelerin, yatağa çiçek serpmek, tutkulu bir aşkın, yola çiçek serpmek, başarılı bir iş hayatının müjdecisi olur.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüya sahibinin kendisine yapılacak bir sürprizden ya da ona verilecek bir hediyeden haberdar olmasına fakat ona sürpriz yapacak veya hediye verecek kişilerin hevesinin kırılmaması ve heyecanının bitmemesi için yine de habersizmiş gibi yapmasına işaret eder. Yani kişinin kendisine yapılacak bir güzelliği bildiği için beklediği anlamına gelir. Rüyada birinden çiçek ve çikolata almak, karşı cinsten bir kişinin rüya sahibini duygusal olarak cezbetmek ve etkilemek için bir girişimde bulunması demektir. Rüyada birine çiçek ve çikolata almak, bu defa da rüyayı gören kişinin karşı cinsten birinin dikkatini çekmek adına atacağı büyük bir adıma yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada birisinden çiçek almak

Müjdeli haber almak anlamındadır. Ancak iki kişiden çiçek almak hayırlı kabul edilmez. Eğer bir erkek rüyada eşinden çiçek aldığını görürse bu durum aile içinde yaşanacak kavgaya işaret etmektedir. Kişinin rüyada düşman bildiği birisinden çiçek alması ise düşmanının kendisi hakkında belli planlar yaptığına işarettir. Bu rüyayı gören kişilerin düşmanlarına karşı tedbirli davranması büyük önem arz etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada birisine çiçek vermek

Rüya gören kişinin “yeni bir yaşama” başlayacağını ifade etmektedir. Bu yeni yaşamdan kasıt “daha güzel günlerin yaşanması”dır. Rüya sahibi daha mutlu ve daha rahat bir yaşam sürecektir. Burada verilen çiçeklerin rengi ve türü önemli değildir. Rüya her durumda müjde anlamındadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Çiçek Hediye Etmek

Sevilen birine çiçek hediye etmek, gerçek hayatta da o kimseyi etkileyecek jestler yapmak anlamına gelir. Rüyayı gören kişi bekarsa, hoşlandığı veya ilgi duyduğu birine hediye alacak ve o kimseye olan duygularını açıklamak için girişimlerde bulunacak demektir. Evli bir erkeğin rüyasında tanımadığı bir kadına çiçek hediye etmesi, evliliğinde yaşanacak kıskançlık sorunlarına, kişinin evindeki huzuru bozacak şekilde hareket edeceğine ve sonrasında yaptığından pişmanlık duyarak hatasını telafi etme yoluna gideceğine tabir edilir. Evli birinin eşine çiçek verdiğini ya da hediye ettiğini görmesi ise ikinci bahar anlamına gelir, aşk tazelemek şeklinde de yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada birisinden çiçek almak

Rüyada birisinden çiçek aldığını gören kişiye uzun ve mutlu bir yaşam sürdüreceği müjdelenmiştir. Zira bu rüya, hayırlı haberlerin alınacağına işarettir.

Rüyada kişiye çiçek veren kişinin kim olduğunun hiçbir önemi yoktur. Yani sevilen veya nefret edilen birinin çiçek verdiğini görmenin rüyanın yorumu üzerinde bir etkisi yoktur. Önemli olan verilen çiçeklerin güzel olup olmamasıdır. Eğer alınan çiçekler güzel ise hayırlı haberlerin alınacağı solmuş çiçekler alınıyorsa şer durumların yaşanacağı tabiri yapılır.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada çiçek almak, hayra işarettir. Yakın zaman içerisinde değer verdiğiniz insanlardan müjdeli haber alacağınıza ve mutlu olacağınıza yorumlanır.

Rüyada Çiçek Hediye Almak: Hayır göreceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Çiçek Almak: Temiz kalpli olmaya ve düşüncelerinizin içten ve saf olmasına yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Çiçek Almak: Sizi çok mutlu edecek kişiye yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Çiçek Almak - Nablusi Yorumu

Rüyada çiçek almak, esenliğe ve yaşamış olduğunuz her türlü sıkıntıyı unutturacak güzel günlerin yakın zaman içerisinde geleceğine işarettir. Yine rüyada çiçek almak, maddi ve manevi anlamda kısmet anlamına gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Çiçek Almak - Genel Yorum

Rüyada çiçek almak, şansınızın artmasına, yaptığınız işlerde başarıyı yakalayacağınıza, maddi ve manevi rahatlık söz konusu olacağına ve her anlamda mutlu olacağınıza işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada birisine çiçek vermek, hayra işaret eder. Bahtının açık olduğuna, rahat bir hayat yaşamaya, sıkıntıdan kurtularak feraha ermeye de tabir olunur.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada çiçek almak veya rüyada çiçek vermek

Rüyada çiçek almak veya rüyada çiçek vermek, temiz ve hayırlı bir haber almaya işarettir.

İlgili rüyalar

+2 oy
16 yorum 629 okuma
+3 oy
1 yorum 54 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (152k puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 58 okuma
9 Haziran 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.5m puan)   yazdı
+8 oy
4 yorum 63 okuma
18 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Katerima Karabasan (433 puan)   yazdı
+6 oy
4 yorum 88 okuma
18 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde misafir   12 34 174 yazdı
+3 oy
0 yorum 12 okuma
7 Nisan Rüya kategorisinde Ömer Buğra Daşdelen Karabasan (493 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 44 okuma
+6 oy
2 yorum 47 okuma
17 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Aylin Öztürk Rüyazede (744 puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 29 okuma
27 Ocak 2018 Rüya kategorisinde Kader Rüyazede (502 puan)   yazdı
+2 oy
13 yorum 10 okuma
6 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.5m puan)   yazdı
+1 oy
40 yorum 10 okuma
2 Ağustos Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.5m puan)   yazdı
+4 oy
40 yorum 24 okuma
2 Ağustos Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.5m puan)   yazdı
+1 oy
40 yorum 19 okuma
2 Ağustos Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.5m puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...