Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
15 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (340 puan)  
Rüyamda sahil şehrinde oturan bir insandım.Akşam üstü vakitleriydi galiba dünya dışı olan varlıklar tarafından resmen işgal Ve yok ediliyorduk.Bu varlıklardan bir tanesinin dev bir ahtopot gibi yüzgeçi vardı yer altından bir kez çıkardığında tüm insanlar binaların altında kalmamak için denize kaçtı bende dahil. Ben ise bu olaylarda dünyayı kurtarmaya çalışan bir ekipte üyeydim ve bu işgalcilere karşı savaşıyordum ( iki kez savaşma fırsatım oldu ama çok güçlülerdi) iEn son gördüğüm biz onlarla savaşıyoduk fakat çok güçlü olduklarından kaçamıyoduk ve o ahtapot gibi yüzgeçleri olan dev varlık sahil şeridindeki tüm binaları yıkıyodu ve tüm insanlar suya girmek zorunda kalıyodu bende dahil hatta suya girenlerin bazıları da kurtulamıyodu düşen binaların etkisinden.Daha savaşın başında nasıl böyle hemen kaybettik ne yapıcaz diye düşünüyoduk ama elimizden bir çare gelmiyodu.Tam anlamıyla dünyanın patladığını görmedim, öldüğümü de görmedim ama yaşadığım sahil şehrini tamamen düm düz yapıyolardı canavarlar. Rüyadan kalktığımda da sabah namazı okunuyodu.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
bu rüyayı görmende ki sebebi bulmak lazım çevrende yada kendi içinde ne tür bir çatışma oldu neyin ortasında yada arasında kaldın bunu bulmak lazım. ya çevrenle  yada kendi içinde bir konuyla mücadelede aciz kaldığın bir durum var gibi  başa çıkamadığın yada mücadelede zorlandığın bir durum yaşıyor olabilirsin.  ahtapota benziyorsa seni bir çok noktadan kavrayan bir olay yada sıkıntıdır yani çok yönlü bir durum.aksi durumda yani böyle bir olayın olmaması durumunda bu rüyan ani ve etkili bir değişime, yada yada iyi bir haberle gelecek güzel olaylara işaret edecektir.
Karabasan (340 puan)  
Çok Önemli bir hastalık Var şu an
Karabasan (340 puan)  
Bireysel anlamda
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Gećmiş olsun kendine dikkat et.
Karabasan (340 puan)  
Çok teşekkür ederim Peki bu Rüya hayırlı mı benim için ne mesaj almam lazım
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Henüz net bir durum yok biraz mücadele etmen gerekecek

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 24 okuma
+7 oy
2 yorum 103 okuma
9 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 62 okuma
18 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Mervebnnr Karabasan (491 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 8 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 24 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde Fearless Karabasan (340 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 27 okuma
+4 oy
1 yorum 23 okuma
3 Mayıs Rüya kategorisinde Fearless Karabasan (340 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 17 okuma
2 Mayıs Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 43 okuma
12 Nisan Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 24 okuma
7 Nisan Rüya kategorisinde Fearless Karabasan (340 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 29 okuma
+2 oy
1 yorum 39 okuma
7 Mart Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+2 oy
4 yorum 29 okuma
3 Mayıs Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...