Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+1 oy
21 okuma
Rüya kategorisinde
Sevgilimle köye gitmiştik. Lapa lapa kar yağıyordu ama yerler kuruydu.Birbirimize kar topu atıyorduk. Bir eve girdik. Yan evde dedemi görünce evden çıkmaya karar verdik. Evin kapısını açtım ayakkabılarımı giymeye çalışırken bahçede yılan yuvaları gördüm. Yılanlar böcekler sanki mutasyona uğramış gibiydi. Renkleri çok canlı ve parlaktı. Boyutları normalden daha büyüktü.Yılanlar yuvalarına giriyorlardı. Korktuğum için sevgilime arka kapıdan çıkalım dedim. Çıktığımızda kendimi ve sevgilimi dedemin arabasında uyanmış buldum. Sonra yan koltukta dayımı gördüm.Ben korkmaya başladım çünkü gittiğimiz yol gökyüzüne doğru uzanıyordu yani dik bi şekilde araba çok hızlı gidiyordu.Sonra durduk dağın zirvesinde. Dedem ve dayım aklını kaybetmişti. Sevgilime silah çekti dayım. Ben bağırıyordum ama sesim çıkmıyordu. Silahın önüne atladım. Sonra uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 9 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Mert yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
11 Şubat Rüya kategorisinde Gökhan Bakraç yazdı
+1 oy
0 yorum 16 okuma
+1 oy
0 yorum 4 okuma
5 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Batuhan Rüyazede (136 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
12 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Çağla yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
+1 oy
0 yorum 11 okuma
6 Ekim 2018 Rüya kategorisinde selin yazdı
+3 oy
0 yorum 23 okuma
14 Nisan 2017 Rüya kategorisinde ddn Rüyazede (136 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 4 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...