Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
24 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
düzenledi
Dönem olarak başarısızlıkların olacağı, uzun bir süre zorluklar ile başa çıkabilmek için uzun çabaların sarf edileceği anlamı ifade eden bir rüyadır.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

40 Yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
 
En İyi Yorum
Rüyada ayakkabı kaybetmek, yol boyunca tuzakları veya kalbinizin arzusunu elde etmek için seyahat eden uzun, sert yolları sembolize eder. Bunlar ayrıca risk almak yerine her zaman rahat ve sizin için bilinenlere geri dönme eğilimini ortaya çıkarabilir. Rüyada ayakkabı kaybetmek şeyleri farklı görme ihtiyacını gösterebilir. Bu duruma başka bir perspektiften bakmayı deneyin. Rüyada ayakkabı kaybetmenin bir diğer anlamı ise yaşamda nasıl yürüdüğünüz ile ilgilidir. Örneğin, bebek ayakkabıları kaybetmek bir şeylerden çok emin olmadığınız ve yavaş hareket ederek hayata geç kaldığınız anlamına gelir. Kaybedilen bale ayakkabılarıysa, zor durumlarda ya da benzersiz zarafeti ve hareketliliği olan bir kişiyi ifşa edebilir. Ayakkabıları denedikten sonra kaybetmek, mükemmel olanı bulana kadar çeşitli seçenekleri test etmeyi temsil eder. Rüyasında satın aldığı ayakkabıyı giymeden kaybettiğini görmekse henüz tamamen rahat olamayacağınız değişimi ve geçişleri sembolize eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyasında ayakkabı kaybeden kimse hayatında üzücü durumların olacağını bilmesi gereklidir. Beklenmedik bir durumla karşılaşılacağı gibi, aklında olan bir felaketin gün yüzüne çıkarak hayatının seyrini değiştirmesi şeklinde de ifade edilmektedir. Hayırlara gelmesini düşünerek hareket etmelisiniz, fakat genel anlam itibariyle rüyasında ayakkabı kaybeden kişi uzun bir süre manevi olarak zorluklar ile uğraşacağına, maddi olarak duraklama veya gerileme dönemi olacağı şekilde rivayet edilmektedir.

Başarılı hayatı olanların belirli bir noktada tıkanarak, stabil bir yaşam düzeni içerisine geçeceğine, örneğin müdür yardımcısı olanların müdür olamayacağına, doçent olanların profesör olamayacağına, şef olanların müdür olamayacağı gibi farklı şekilde ifade edilmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyasında ayakkabısını kaybettiğini ve bulduğunu gören zengin kimse, hayatında aklına gelmeyeceği durumlara düşerek gerileme yaşayacağına, kötü ve zor günlerden geçerek nefsini ve kendini rabbinin sınayacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Bu kişi sağlık gibi hayatı durumlar ile değil maddi durumlar ile sınanarak hayat içerisinde farklı düşünce yapısına erişmesi istendiği yorumlanmaktadır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyasında ayakkabısını kaybettiğini ve bulduğunu gören fakir kişi, kötü ve zor durumda olduğu bir anda azmi ve zaferi sonrası rahatlayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Sabrı ve azmi olan bu kişinin içerisinde bulunduğu fakirlikten kısa süre içerisinde kurtularak kalıcı ve helal bir zenginliğe erişeceği şeklinde rivayet edilmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyasında camide ayakkabı kaybettiğini gören kimse, Müslümanlığı layığı ile yaşamadığı düşüncesine gireceğine, inanç boşluğuna düşerek farklı yönelimler içerisine gireceğine fakat ailesi veya çevresi tarafından fark edilerek, hata yapmadan dini bütün ve inancı sağlam bir kişi olarak hayatını devam ettireceği şeklinde yorumlanmaktadır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyasında bahçede ayakkabı kaybettiğini gören kimse, çalışma hayatında işlerin ters gittiğine, işlerin ters gittiğini zamanında fark ederek toparlamak amacı ile çalışmalar başlatacağına ve toparlanabilmek, gücü ve var olan işlerini kaybetmemek amacı ile zorlu bir sürece girileceği şeklinde yorumlanmaktadır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyasında site içerisinde ayakkabı kaybettiğini gören kimse, yaşadığı bir ilişkiden ötürü, ailesinden öğrendiği bir haber yüzünden veya yaşanılacak olan bir sağlık probleminden dolayı duygusal olarak çöküntüye uğrayacağınıza, moral bulmak için sevdikleriniz ve yakınlarınız ile çok zaman geçireceğinize, gireceğiniz bu psikolojik yıpranmayı bir şekilde atlatabileceğiniz şeklinde rivayet edilmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyasında yeni sezon ayakkabı kaybettiğini gören kimse, içerisinde kendisinin de olduğu veya rüya içerisinde olan kişilerden biri ile trafik kazası geçirebileceğine ya da iş kazası gibi farklı küçük bir kaza geçirerek belirli bir süre sağlık sorunu yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyasında marka ayakkabı kaybettiğini gören kimse, hali vakti yerinde olan bir kişi olduğuna, para problemi olmayanların, para kavramını öğrenerek mali kriz yaşayacağına, maddi durumu iyi olmayan kişilerin bu rüyayı görme durumunda ise; beklenmedik bir şekilde maddi durum kazancı içerisine girecekleri şeklinde yorumlanmaktadır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyasında ayağındaki ayakkabıyı çaldırdığını gören kimse, hayatında heyecan aradığına veya arayacağına bunun için köklü değişiklikler yapacağına veya kendisine farklı hobiler edineceğine bu durum karşısında keyifli vakitler geçireceği dönemlerin yakın olduğunu bilmesi gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyasında sakin ortamda ayakkabı çaldırdığını gören kişi, iş hayatında yenilik yapmak istediği ve yeni atılımlar yaparak işlerinde farklılık oluşturacağına, başarısız olduğu işler için farklı yöntemler deneyerek tekrar tekrar bir konu üstünde yoğunlaşarak projeyi hayata geçirme çabasında olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyasında camide ayakkabı çaldırdığını gören kimse, monoton olan hayatından sıkıldığına, genç yaşta olan kişilerin kendine bir yaşam kurmak için çabaladığına ve yakın zaman içerisinde dilediği işe girerek başarılı ve yine sıkıcı sayılabilecek olan bir iş ortamına başlayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada ayakkabı kaybetmek, başarısızlıkların yaşanacağı zor bir dönemi ifade eder. Rüyada ayakkabı kaybettiğini görmek, aynı zamanda rüya uzun zamandır görmediği bir yakınını göreceğine de delalet edilir

Rüyada ayakkabının tekini kaybetmek, rüya sahibinin huzura ulaşması için biraz daha zaman geçmesi gerektiğine işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Ayakkabı Kaybetmek ve Bulmak

Rüyada ayakkabı kaybetmek, bir anda ortaya çıkacak olan sıkıntılar ve zorluklar anlamına gelirken, rüyada ayakkabı kaybettiğini ve bulduğunu görmek, rüya sahibinin bu zorlukların üstesinden geleceğine delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Ayakkabı Aramak

Rüyada ayakkabı aradığını görmek, rüya sahibinin problemlerden kurtulmak için bazı çözüm yolları aradığına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Ayakkabı Çaldırmak

Rüyada ayakkabı çaldırdığını görmek, rüya sahibinin değişiklik yapmak istediğine ve hayatını buna göre yönlendirmesine az kaldığına yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Bir Çift Ayakkabı Görmek

Rüyada bir çift ayakkabı görmek, maddi kazanç anlamına gelirken, bu rüyayı gören kişinin işsizse yakın zamanda iş bulacağına delalet eder. Bu rüya aynı zamanda bekar kişiler için evlilik ile de tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Ayakkabının Ayaktan Çıkması

Rüyada ayakkabının ayaktan çıktığını görmek, aile arasında yaşanacak problemlere yorulur. Bu rüya aynı zamanda gurbete gitmekle de tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Ayakkabıyı Fırlattığını Görmek

Rüyada ayakkabı fırlatmak, rüya sahibinin dikkatsiz biri olduğunu ve çevresindekileri kırdığını ifade ede. Bu rüyayı gören kişi, bazı yakınlarıyla ilişkisini tamamen bitirecektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Ayakkabı Çıkarmak

Rüyada ayakkabı çıkardığını görmek, rüya sahibinin mutlu olacağı bir olayın yaşanacağına delalet eder. Özellikle de ayağı sıkan bir ayakkabıysa sıkıntılardan kurtularak huzura ermek olarak yorumlanır. Rüyada ayakkabı çıkarmak, aynı zamanda maddi problemlerin de ortadan kalkması demektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada kaybolmuş bir ayakkabı görmek umduğunu yitirdiği bir işte birden başarı sağlamaya işaret eder. Rüyada ayakkabı bulan kişi ise tam kendine göre bir eş bulur. Her anlamda başarılı ve mutlu olur.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Ayakkabı Kaybetmek

Bu rüyanın görülmesi, özel ya da mesleki yaşamda atılacak adımlar adına gerekli şeyin noksan olmasına işaret etmektedir. Ayakkabıyı kaybeden birey; kuvvetini, mevkisini ve gücünü kaybeder. Eldeki işten olma, çalışma yaşamında kimi başarısızlıkların yaşanması ve bireyin elinden kaçıracağı avantajlara da işaret eder. Bu rüyanın kimi zaman da; aile ile tartışma yaşanmasına, akrabalar ile iletişimi kesmeye ve kimi sorunlar yaşamaya da yorumlanmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
RÜYADA AYAKKABI KAYBETMEK

Rüyada ayakkabı kaybetmek gerçek hayatta olduğu gibi şansızlığın göstergesi olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişiyi talihsizlikler beklemektedir ve kısmeti kapanacaktır. Bunun yanında halihazırda mutluysa bu mutluluğun bir şekilde sekteye uğrayacağına yorulur. Yani genel olarak bu rüya kötü bir haber olarak kabul edilir ve maddi, manevi, sağlık vb. Açısından sıkıntılara işaret eder. Tabii rüyanın görülüş biçimi bu yorumların değişmesini sağlamaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
RÜYADA AYAKKABI TEKİNİ KAYBETMEK

Bunu rüya ile ilgili farklı yorumlar mevcuttur. Hayatınızda eksikliğini hissedeceğiniz bir kaybın gerçekleşeceği anlamına gelir. Bu kayıp sizde büyük bir üzüntü yaratacaktır. Ayrıca bu dönemde maddi kayıplarınız nedeni ile işleriniz de aksayabilir. Bunun aksine işaret eden diğer bir yoruma göre ise maddi olarak zenginlik elde edeceksiniz ama bunun bedeli büyük sıkıntılar olacağı yönündedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
RÜYADA AYAKKABI KAYBEDİP BULMAK

Rüyada ayakkabı kaybettiğini sonra da bulduğunu gören kişi, kötü ve zor günlerden geçecek, daha önce hiç başına gelmeyen olaylarla karşılaşacak, tük terslikler arka arkaya gelecek ama rüya sahibi inancı, azmi ve çalışkanlığı sayesinde bu durumun mutlaka üstesinden gelmeyi başaracaktır diye ifade edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
RÜYADA MİSAFİRLİKTE AYAKKABI KAYBETMEK

Rüyada misafirlikte ayakkabı kaybetmek yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, evlilik hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine işaret ettiğine inanılır.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
RÜYADA SPOR AYAKKABI KAYBETMEK

Rüyada spor ayakkabı kaybetmek, rahatına düşkün olan ve çalışmaktan, zora gelmekten hoşlanmayan kimsenin başına gelecek sıkıntılara ve yaşayacağı zorlu döneme alamet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
RÜYADA DÜĞÜNDE AYAKKABI KAYBETMEK

Rüyada düğünde ayakkabı kaybetmek sevdiğiniz insanla aranın açılmasına, sıkıntılı günler geçirmeye ve huzursuzlukların artmasına, gözden düşecek hareketler yapmamak için geri planda kalmaya delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
RÜYADA CAMİDE AYAKKABI KAYBETMEK

Rüyada camide ayakkabı kaybetmek sıkıntıdan kurtularak rahata ermeye ve kaliteli bir hayat sürdürmeye, kişinin batıl inançlarının olduğuna ve bu inançlar uğruna hayat sürdürdüğüne işaret etmektedir. Rüyayı devlet memuru görmüşse hayırlı hadiseler yaşamaya ve kişinin salih kimselerle bir araya geleceğine alamet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
RÜYADA KIRMIZI AYAKKABI KAYBETMEK

Rüya sahibinin yaşadığı ilişki üzerinde kara bulutların ve akbabaların dönmeye başladığına, sevgilisi ile aralarında dedikodu yapan ve laf taşıyan insanlar olduğuna ve bu yüzden ayrılığın gelebileceğine ve çok sıkıntılı günlerin kapıda olduğuna rivayet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
RÜYADA SUDA AYAKKABI KAYBETMEK

Su ferahlığı ve rahatlığı simgeler. Ayakkabı ise sıkıntıyı simgeler. Suda kaybedilen ayakkabı huzura kavuşmanın, yükünden kurtulmanın ve huzurlu olmanın simgesidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Pembe Ayakkabı Kaybetmek
Rüyada pembe renkli ayakkabı kaybetmek bolluk içinde sağlıklı bir hayat yaşayacağına ve yaşadığı çevrede çok sevilip sayılacağına, çok zorlanacağı ve içinden çıkamayacağı durumlara düşeceğine delalet etmektedir. Evli kadın için bu rüya mutluluğa ve huzur bulmaya tekabül etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Kaybedilen Ayakkabıyı Ölmüş Birinin Getirmesi
Rüyada ayakkabı kaybetmek ve olmuş birinin getirmesi kişinin çevresindeki herkesi özendirecek bir konfor içinde hayat sürdüreceğine, eline çok iyi fırsat geçeceğine ve bu fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğine alamet eder. Caferiye göre bu rüya kişinin yaşayacağı geçici bir sağlık probleminin olacağına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Ayakkabı Kaybetmek - İmam Nablusi
Ayakkabı çaldırmak veya kaybedip bulamamak gam ve sıkıntıdan kurtulmaya işaret eder. Ayakkabılarının ayağından çıktığını gören kimse gam ve kedere kapılır. Yanında ayakkabısı olduğu halde onu giymeyip yalın ayak dolaştığını gören bir mala sahip olur ancak ondan fayda görmez.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada ayakkabı çaldırmak
Rüyada ayakkabı çaldırmak, hayatınızda değişim içerisinde olmak için çabaladığınıza ve isteklerinizi gerçekleştirmek için gerekli yönlendirmeleri değerlendirmeye aldığınıza işaret edilmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Ayakkabı Kaybeden Birini Görmek
Rüyada ayakkabı kaybeden birini görmek, rüyasında ayakkabı kaybeden birini gören kimse, o kişinin yardımına koşarak kişinin sorunlarını çözme gayreti içine gireceğine yorumlanır. Rüyada ayakkabı kaybeden birini görmek, bazen de çevrenizde yaşanılan olaylardan kendinize ders çıkarmaya, gittiğiniz yanlış olan yoldan dönmeye, hayatı iyi yönleriyle yaşamaya işaret edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Kundura Ayakkabı Görmek
Rüyada kundura ayakkabı kaybetmek, bu rüya ticari anlamda kurduğunuz ortaklıklarda hayatınızı umduğunuz şekilde sürdüremeyerek tartışmalara sebep olacak birçok sorunların içine gireceğinize yorumlanır. Rüyada kundura ayakkabı kaybetmek, bazen de yeni çıkış yolları aramaya, yoldan sapmaya, kendinizi tanımayacak duruma gelmeye ifade edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Ayakkabı Kaybetmek – Diyanet
Yapılan hatalar yüzünden elinizde biriktirdiğiniz kazançlarınızı kaybetme noktasına geleceğinize yorumlanır. Ayakkabı kaybetmek, rüyası bazen de dinden çıkmaya yanlış yollara sapmaya, iyilikten ve doğululuktan sapmaya tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Eski Ayakkabı Kaybetmek
Rüyada eski ayakkabı kaybetmek, kişinin zengin hayatının sonlanarak maddi darlığa düşeceğine, eline geçen fırsatları yerinde kılamamanın acısını yaşayarak çevresindeki insanların gözünde değer kaybedeceğine yorumlanır. Rüyada eski ayakkabı kaybetmek, bazen de hayatı daha dikkatli ve titiz yaşamaya, yapılan hatalardan ders almaya, planlı ve ileriye yönelik adımlar atmaya ifade edilir.

Rüyada Arkadaşının Ayakkabını Kaybetmek
Rüyasında arkadaşının ayakkabısını giyerken kaybettiğini gören kimse arkadaşı ile sıkı bir geleceği olacağına, gezinti amacı ile kısa bir süre sonra arkadaşı ile yolculuğa çıkacağına ve keyifli vakitler geçireceğine delalettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Babanın Ayakkabısını Kaybetmek
Rüyasında babasının ayakkabısını giyerken kaybettiğini gören kimse meslek seçiminde babasından kısa süre içerisinde telkin alacağına, rüyayı gören kişiye babasının mesleki anlamda yönlendirme yaparak ya da babasının aktif işi var ise baba mesleğini devam ettirmesi için rüyayı gören kişiye teklif hatta istekli bir şekilde baskı yapacağı anlamı ifade etmektedir.

Rüyada Tanımadığın Birinin Ayakkabısını Kaybetmek
Rüyasında tanımadığı bir kişiye ait olan ayakkabıyı kaybettiğini gören kimse yeni kişiler ile tanışacağına, yeni arkadaşlıklar edinerek sağlam dostluklar kuracağına, fakat arkadaşlığının temellerini sağlam yapması amacı ile hızlı güvenmemesi gerektiği şekilde yorumlanabilmektedir.

Rüyada Bot Kaybetmek
Rüyada bot ayakkabı kaybetmek hayatınızda kötü olayların meydana gelmesine, sorunlu sıkıntılı günlerin bitmesi için dua etmeye ve sabırlı olmanız gerektiğine delalet eder.

İlgili rüyalar

+1 oy
16 yorum 8 okuma
31 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.5m puan)   yazdı
+1 oy
24 yorum 9 okuma
+6 oy
1 yorum 34 okuma
10 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Seymaaa Karabasan (440 puan)   yazdı
+2 oy
38 yorum 46 okuma
+1 oy
21 yorum 5 okuma
31 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.5m puan)   yazdı
+1 oy
25 yorum 10 okuma
+1 oy
30 yorum 8 okuma
30 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.5m puan)   yazdı
+1 oy
40 yorum 20 okuma
+2 oy
25 yorum 19 okuma
30 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.5m puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 30 okuma
28 Mayıs Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (484k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 49 okuma
+5 oy
1 yorum 28 okuma
22 Mayıs Rüya kategorisinde Berke Rüyazede (595 puan)   yazdı
+2 oy
40 yorum 8 okuma
6 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.5m puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...