Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
7 okuma
Rüya kategorisinde
Eski sevgilim yaklaşık 2 buçuk haftadır askere gitti gitmeden önce ayrıldık ama hep onu bekliyceğimi söylüyodum.. rüyamda ise onun asker konvoyu vardı en yakın arkadaşı benim en yakın iki arkadaşım ve kuzeni arabayı kullanıyodu hepimiz arabadaydık biz biraz sebepsizce ayrıldığımız için ona çok kızgındım kuzenine konvoydaki arabaların yanından geç ben onu arabaların içinden seçip kafamı camdan çıkarıp bağırıcam ona falan diyodum küfür ediyordum daha sonra onu göremeden kuzeni arabanın yönünü değiştirdi sıkılmıştı ben de madem arabanın yönünü değiştirdin mezarlığa gidelim o zaman diyodum en yakın arkadaşı olur diyodu mezarlık dememin sebebi biz birlikteyken vefat eden arkadaşlarını ziyarete gitmiştik ayrıldıktan sonra ben tek başıma gitmeye karar vermiştim fakat bi türlü gidemedim ve şu an eski sevgilim hayatına birini almış bunun anlamı ne olabilir

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 6 okuma
+2 oy
0 yorum 24 okuma
0 oy
0 yorum 8 okuma
+1 oy
0 yorum 4 okuma
14 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Derin yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
10 Şubat Rüya kategorisinde damla yazdı
+1 oy
0 yorum 13 okuma
2 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
+2 oy
1 yorum 22 okuma
+1 oy
1 yorum 21 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...