Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
7 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
İki türlü tabir edilir. Rüya sahibinin mazide kalan bir gönül ilişkisini unutamadığı ve hala o kişiyi düşündüğü şeklinde yorumlanırken öte yandan da rüya sahibinin olmasını çok arzuladığı bir dileği olduğu yorumu yapılır.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

8 Yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
 
En İyi Yorum
Rüyada Papatya Falı Bakmak

Rüyada papatya falı baktığını gören kişi birine fena halde vurulmuştur. Ona olan aşkından emin olmakla beraber karşı tarafında aynı hisleri besleyip beslemediğinden emin değildir. Bu sebeple papatya falına bile güvenir o da kendisini seviyor mu diye. Eğer kişi rüyasında hoşlandığı bir kız ya da erkek için papatya falına bakıyorsa açık açık bu kişi ile konuşmalıdır. Bu kişi ile konuşup, hislerini ona açıklamalıdır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Papatya Falı Bakmak

Bu rüya iki şekilde yorumlanabilir. Rüya sahibinin geçmişte yaşadığı bir gönül ilişkisini unutamadığı ve hala o kişiyi düşündüğü şeklinde yorumlanırken, diğer yandan da rüya sahibinin olmasını çok arzuladığı bir dileği olduğu yorumu yapılır. Rüyasında papatya falı bakan bir kimse; sevildiği konusunda yaşadığı şüpheye, güvensizliğe, sevgilisi ile yaşayacağı aşk oyunlarına, kıskanılmaya delalet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Papatya Falı Bakmak rüya sahibinin eski aşkını düşündüğüne ve hala unutamadığına, rüya sahibinin olması için adaklar adadığı bir dileğinin olduğuna yorumlanır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Papatya Falı Bakmak

Rüyada papatya falı bakmak, şüpheye düşmek ile yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi kendine fal bakıyor ise kısa bir süre içerisinde bir konuda yanılır ve güveni sarsılır. Başkası için bakıyor ise onun tehlikeli olduğunu düşünüyor ve o kişiden korkuyordur.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada Papatya Falı Bakmak

Rüyada papatya falı bakmak, bu rüya kişinin olmasını çok arzuladığı bir dileğini gerçekleştirmek adına uğraş içine girerek hayırlı sonlarla rızkını daim kılacağına yorumlanır. Rüyada papatya falı bakmak, bazen de geçmişte yaşanan güzel anıları tazelemeye, hoş sohbetlere katılmaya, sağlam dostluklara sahip olmaya sembol edilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyasında papatya falı bakan bir kimse; sevildiği konusunda yaşadığı şüpheye, güvensizliğe, sevgilisi ile yaşayacağı aşk oyunlarına, kıskanılmaya delalet eder. Kaynak: Rüyada Papatya Görmek Ne Anlama Gelir
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada papatya falı bakmak

Rüya yorumu yapanlar için karışık kabul edilen rüyalardan biridir. Bazı yorumcular papatya falı bakmak için rüyayı gören kişinin eski bir gönül ilişkisinin özlemini hala duyduğu ve o kişiyi unutamadığı şeklinde yorumlar yapmaktadır. Kimi yorumcular ise papatya falı bakmak için rüya sahibinin farklı bir her şeyi aşırı istediğini ve çaba sarf etmesi durumunda isteğini gerçekleştireceği şeklinde yorum yapar.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.5m puan)  
Rüyada papatya falına bakmak; istenilen dileğe, gerçekleşmesi zor olan düşünceleri, istekleri gösterir. ilgi duymak şüpheler ve umutsuzluğu gösterir

İlgili rüyalar

+1 oy
40 yorum 9 okuma
+2 oy
40 yorum 12 okuma
29 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.5m puan)   yazdı
0 oy
2 yorum 55 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (152k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 31 okuma
4 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Turna Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 29 okuma
5 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Hifam Karabasan (467 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 34 okuma
27 Mart 2018 Rüya kategorisinde Suzan   yazdı
+2 oy
1 yorum 25 okuma
21 Nisan Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 40 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (329k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 50 okuma
10 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Yulaf Rüyazede (583 puan)   yazdı
+2 oy
100 yorum 268 okuma
13 Mayıs Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.5m puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 28 okuma
24 Şubat 2019 Tabir kategorisinde Beyza   1 1 yazdı
0 oy
1 yorum 30 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (152k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 62 okuma
11 Mayıs Rüya kategorisinde icllsal Karabasan (410 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...