Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
10 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba, yaklaşık bir yıl önce benden ayrılan eski sevgilim bir kaç ay önce başkasıyla nişanlandı. İlk duydyğum zaman üzülmekle birlikte şimdilerde atlattığımı düşünüyordum. Geçen gece rüyamda sözde ortak bir tanıdığımız olan ailenin evinde eski sevgilimle karşılaştığımı gördüm. Parmağında nişan yüzüğü vardı ve çok üzgündü. Ben onu görünce umursamaz davrandım ancak ne kadar üzgün olduğunu görünce acıyıp sıcak baktım, yanına oturdum. Yanımızdaki aile bizim geçmişte görüştüğümüzü bilmiyorlarmış ama bakışlarımızdan aramızda duygusal bir şeyler olduğunu alamışlar rüyamda. Sonrasında eski sevgilim balkona çıkıp üzgün bir şekilde sigara içtiğini duman içinde kaldığını gördüm ve sigaraya başlamasına şaşırdı. Sonrasında odada kendimi yalnız buldum. Ağzımda batma hissedip kontrol edince ağzımın metal küçük çivilerle dolu olduğunu , dilime dudağıma battığını gördüm. Kan veya aşrı bir ağrı yoktu ancak şaşırdım. Çivileri çıkarıp atmaya başladım ancak çok sayıda idi ve hala ağzımda vardı. Sonrasında uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 11 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Emre Dere Rüyazede (136 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
29 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 63 okuma
+2 oy
1 yorum 13 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 7 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 26 okuma
3 Eylül 2018 Rüya kategorisinde SUDE ENDGR yazdı
+2 oy
0 yorum 11 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...