Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
16 okuma
Rüya kategorisinde  
biriylr sevgili gibi bi şeyiz sonra bana geçmişi hakkında bilgiler veriyo ama hepsşi şüpheli bilgiler. ben hiç emin olamıyorum bizim kızları toplayıp konuşuyorum onlar bana büfeye gitmemi söylüyolar gidiyorum. ordaki kadına derdimi anlatıyorum kadın sevgişimi tanıdığınj söylüyo ama gerçekleri kendi gözlerinle gör diyo bi içeçek veriyo içeceği içince sevgilimin geçmişten. bi anısına gidiyoeuö birine çok aşık hızlandırılmış bi şekilde anilarını veriyo sonra aşık olduğu kişi hamile kalıyo çocukları oluyo erkek. sonra bisikletten düşüş anılarını falan gösteriyo çoxuğunun. bana anlattığı her şey çocuğunun anılarıymış meğerse. bi gün sevgilimin yanına çocuğu geliyo git annene bak diyo çocukbakıyo kapıya bomba yerleştirilmiş ikisi de ölüyo. sonra bahar beni arıyo okul bitti hemen bizim zamana gelmen lazım hocalar tüm evleri kontrol etçekmiş diyo kendi zamanıma döniyşrım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Ustası (62.0k puan)  
Rüyada zaman yolculuğu geçmişle ilgili yarım kalan şeylerin hesaplaşmasıdır. Sizin rüyada aynı zamanda şüphe durumu da var. İlgilendiğiniz veya sizinle ilgilenen biri hakkında şüphe, güvensizlik durumları hakim gerçek hayatta da.

İlgili rüyalar

+1 oy
27 yorum 44 okuma
+3 oy
1 yorum 31 okuma
22 Mayıs Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 25 okuma
0 oy
40 yorum 102 okuma
3 Mayıs Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.5m puan)   yazdı
+4 oy
6 yorum 160 okuma
+7 oy
2 yorum 42 okuma
27 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 46 okuma
11 Ağustos 2019 Bilgi kategorisinde roselinee2 Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 70 okuma
8 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Eyja Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+3 oy
3 yorum 90 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (152k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 20 okuma
1 Nisan 2017 Rüya kategorisinde Esraa Karabasan (406 puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 57 okuma
19 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (484k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...