Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+2 oy
5 okuma
Rüya kategorisinde
Ruyamda benim tek yaşadığım büyük geniş bahçeli önünde limon agaci olan ve arkada kocaman bir bahcesi olan evdi bu. Limon agacinda cok guzel sari limonlar vardi ve ben o limonlarda bir kac tane alip komşuma veriyordum. Sonra babam,ablam ve abim geldiler yanıma babam bir sandalye alip oturdu. Kapının önünde yabancı iki genç vardı. Bu gençler bakıp duruyorlardı ve ben gitmeleri için onlarla kavga ettim. Sonra arka bahçeye gittim orada gerçekte komşularımız olan birkaç amcayı gördüm birlikte çağla yedik, konuştuk. Ve dahada sonra bir kac yakin arkadaşımı kendi evimde gördüm hep birlikte oturuyorduk.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 7 okuma
14 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Eda yazdı
+2 oy
0 yorum 22 okuma
+2 oy
1 yorum 22 okuma
26 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 7 okuma
2 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 20 okuma
29 Mart Rüya kategorisinde Mira yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
5 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
0 oy
0 yorum 4 okuma
9 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...