Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+3 oy
49 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba ben bir kızı 3 yıldır seviyorum ama o benden nefret ediyor ve 3 yıldır da konuşmuyor. Hiç sevgili olmadık, ben ona sevdiğimi söyledim.
  
   Rüyamda yoldan geçen bir araba var ve ışıklarda bekliyor. Araba ışıklarda durduğunda arabanın ön tarafındaki fren demirini kesip içindeki karbon salınımıyla bir anda hafızası silik bir şekilde sevdiğim kızı klonladığımı gördüm ve bir anda okuduğum sınıfa gidiyoruz. Kız ben kimim falan diyo ben kendimi sevgilisi olarak tanıtıyorum ve sınıftaki kişileri ona tanıtıyorum.Büyük bir özlemle ona sarılıyorum sanki hiç ayrılmıyacaz gibi. Gerçek hayatta sevdiğim kızı anlattığım arkadaşlarım rüyamda.Serkan sevdiğine kavuştun mu diyolar ve onların yanına gidiyoruz olanları anlatıyorum. Anlattıktan sonra bidaha sarılıyorum ve klon kızın hafızası geliyor  ve beni kovalamaya başlıyo ben kaçıyorum ve uyanıyorum. Sanki bunu defalarca yapmışım gibi hissettim rüyamda olacakları tahmin edebiliyordum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 27 okuma
+3 oy
2 yorum 46 okuma
+3 oy
0 yorum 29 okuma
+4 oy
1 yorum 26 okuma
23 Aralık 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
3 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Aleyna yazdı
+7 oy
3 yorum 30 okuma
18 Mayıs Rüya kategorisinde Mücobaba yazdı
+4 oy
2 yorum 21 okuma
20 Mayıs Rüya kategorisinde Yunus kılıç yazdı
+2 oy
0 yorum 25 okuma
+4 oy
0 yorum 18 okuma
+5 oy
3 yorum 41 okuma
8 Temmuz Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (75.2k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.1k yorum

14.4k düş-ünce

2.6k üye

65 Aktif
0 Üye ve 65 misafir
Bugün : 1960
Dün : 20554
Toplam : 11579658
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...