Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+2 oy
33 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba ben bir kızı 3 yıldır seviyorum ama o benden nefret ediyor ve 3 yıldır da konuşmuyor. Hiç sevgili olmadık, ben ona sevdiğimi söyledim.
  
   Rüyamda yoldan geçen bir araba var ve ışıklarda bekliyor. Araba ışıklarda durduğunda arabanın ön tarafındaki fren demirini kesip içindeki karbon salınımıyla bir anda hafızası silik bir şekilde sevdiğim kızı klonladığımı gördüm ve bir anda okuduğum sınıfa gidiyoruz. Kız ben kimim falan diyo ben kendimi sevgilisi olarak tanıtıyorum ve sınıftaki kişileri ona tanıtıyorum.Büyük bir özlemle ona sarılıyorum sanki hiç ayrılmıyacaz gibi. Gerçek hayatta sevdiğim kızı anlattığım arkadaşlarım rüyamda.Serkan sevdiğine kavuştun mu diyolar ve onların yanına gidiyoruz olanları anlatıyorum. Anlattıktan sonra bidaha sarılıyorum ve klon kızın hafızası geliyor  ve beni kovalamaya başlıyo ben kaçıyorum ve uyanıyorum. Sanki bunu defalarca yapmışım gibi hissettim rüyamda olacakları tahmin edebiliyordum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 4 okuma
+2 oy
1 yorum 18 okuma
+1 oy
0 yorum 10 okuma
+2 oy
0 yorum 15 okuma
23 Aralık 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
3 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Aleyna yazdı
+2 oy
0 yorum 23 okuma
24 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Celil yazdı
+1 oy
0 yorum 17 okuma
+2 oy
1 yorum 29 okuma
17 Aralık 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 29 okuma
25 Nisan 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (96.9k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...