Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
71 okuma
Arşiv Rüya kategorisinde Rüya Ustası (51.2k puan)  
Rüyamda eski yaşadığım şehirde herkes kenelerin saldırısına uğramış. Kenelerden kaçmaya çalışyorum. Altımda kapri olduğu için endişe duyuyorum. Keneler yarım metre zıplayabiliyorlar. Bir an önce kapalı güvenli bir ortama gitmek için abimin burosunun olduğu apartmana giriyorum. Fakat girer girmez taşındığını hatırlıyorum. Canım sıkılıyor.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Simge Rüya Bilgesi (121k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Bildiğimiz gibi kene hastalıkları malum ülkemizde tavukların telef edilmesinden sonra (ne kadar çok korkuyoruz) oluşan ekolaojik dengesizlikten. ama ben rüyandaki keneyle bir bağlantı kurmuyorum...sen ne düşünürsün bilmem.

Kene bildiğimiz gibi kan emen bir canlı. kan ise vücudun "öz" suyu... kenelerin saldırısına uğramak; insanların gelişim aşamalarında yollarının tıkandığı, ya da öz bilgilerinin istilaya uğradığı, ve kişisel yolculuğunda gerekli olan öz metaryellerin emilişini, hırsızlığını anlatıyor.

kapri giyiyormuşsun. bu da şu an dünya üzerindeki birçok insan gibi saldırılara açıklığını; insanoğlunun donanımsızlığını ifade ediyor. bir de ayak yürüme temel organımız. ve ayaklarının açık olması ilerleme/yürüme, tekamül aşamalarının tamamen saldırılara açık olarak gerçekleştiğinin işareti.
keneler yarım metre zıplayabiliyorlar. yani hareket alanları enlem-boylamca geniş. sana; insanlara ulaşabilmelerini kolaylaştıracak şekilde adapte olmuşlar.
inanç ve ilerleme hakkındaki düşünce ve eylemlerini genişletmeli; yoluna, hayata daha değişik bir açıdan bakmayı denemelisin.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 43 okuma
Arşiv 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Ustası (51.2k puan)   yazdı
+7 oy
4 yorum 97 okuma
Ruya.ci 27 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Ruya.ci Rüyazede (945 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 59 okuma
Svdamm 9 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Svdamm Karabasan (497 puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 734 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (158k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 23 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (158k puan)   yazdı
+11 oy
2 yorum 1.1k okuma
Simge 1 Haziran 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (121k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

80.9k yorum

26.3k düş-ünce

4.3k üye

63 Aktif
0 Üye ve 63 misafir
Bugün : 4262
Dün : 25697
Toplam : 17028572
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 2360 e
  2. Karga Karga - 293 e
  3. Sonbahar Sonbahar - 203 e
  4. Simge Simge - 175 e
  5. sonsuz sonsuz - 56 e
  6. ~Angel~ ~Angel~ - 51 e
  7. Hypnos Hypnos - 47 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...