Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
25 okuma
Tabir kategorisinde
Rüyamda okul bahçesinde sırsdaydık ve arkadaşlarımla beraber gülerek konuşuyordum. Eski sevgilim iki üç sıra arkamdayken yeni sevgilisi hemen solumda ki sıradaydı. Yakın arkadaşlarımla gülerek konuşurken eski sevgilimin yeni sevgilisi olan kız geldi bir anda benimle konuşmaya başladı ne konuştuğunu ne dediğini hatırlamıyorum ama o an buz kesilmiştim kan akışım durmuştu kalbime ağrı girmişti bunları hatırlıyorum..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 26 okuma
0 oy
0 yorum 17 okuma
+1 oy
0 yorum 13 okuma
10 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Mert Duyar yazdı
+3 oy
0 yorum 13 okuma
3 Mayıs Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (100 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 4 okuma
14 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Derin yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
+3 oy
1 yorum 14 okuma
+2 oy
1 yorum 11 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...