Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
21 okuma
Rüya kategorisinde
düzenledi
Rüyada asker arkadaşlarımın çoğunlukta olduğu bir binada kalıyorum. Binanın içerisinde sürekli geziniyorum, yer yer arkadaşlarım benden yardım istesede işlerim var diyorum bir gece şadırvanda yatıyoruz sivilden çok çok yakın arkadaşım ve sevgiliside var bu ikisi şadırvanın tepesine çıkıp sevişmeye başladı bende başka bir yer bulamadınızmı diye kızdım neyse işte tekrar sabah oldu sürekli bir elbise götürüyorum rütbeli koğuşlarının koridoruna sandalyenin üzerine bırakıyorum en son elimde bir gelinlikle merdivenden aşağıya zıplayarak iniyorum bu sırada aşağıda masada oturan adamlar film çektiklerini sanıyorum bir kişi kamerayla çekim yapıyor ben merdivenden öyle bir zıpladım ki üzerlerinden geçtim ama beni fark ettiler soru falan sordular sonra dışarı çıktım dışarda bir balo parti vardı eski sevgilimi gördüm yanına gidip konuştum biraz yanında abimle bir kız vardı yaşlı bir kadın gelip abimle yüzümüze maske yaptı işte bitkisel bişe sürdü sonra eski sevgilim neden yaptırdın ki falan dedi bende bakımlı olmak iyidir dedim sonra abimle ayrıldık yanlarından asansöre bindik binanın bir katında indik küçük bir odaya girdik odanın duvarında küçük bir delik vardı kendi etrafında dönerek açılan bir tahta takoz ile kapatılmıştı takozu çevirdiğimde üç harfli olduğunu düşündüğüm küçük ağlayan siyah uzun düz saçlı çekik gözlü beyaz kıyafetli elleri beyaz çamura bulanmış delikten sürekli elini uzatıp bana çomak gösteriyordu bende benden onu kurtarmamı istediğini anlıyorum ama korkuyorum da öyle korkarak uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 45 okuma
26 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Özgül yazdı
+2 oy
0 yorum 36 okuma
9 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Göksel Şahin yazdı
+1 oy
0 yorum 39 okuma
11 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Jiyan Özkqn yazdı
+1 oy
0 yorum 3 okuma
18 Nisan 2018 Rüya kategorisinde pinaar900 Rüyazede (130 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
10 Haziran 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
24 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Ibrahim yazdı
+5 oy
1 yorum 25 okuma
23 Haziran 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
30 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 25 okuma
14 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Mehmetcab yazdı
+4 oy
0 yorum 18 okuma
9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...