Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+11 oy
26.9k okuma
Rüya kategorisinde  
Rüyamda babamla birlikte yatıyoruz. Öpüşüyoruz falan ama fazla değil.ben babamın cinsel organını görüyorum benim kızlığımı bozmuyo ama sex yapıyoruz.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+7 oy
magdalena Uzman Yorumcu (29.3k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba Esra, ruyada baba görmek kişisel olarak her zaman direk babayla ilgili olmayabilir. Öncelikle yorumlamada hissiyatın çok önemli. Rüya görürken cinsel duyguların oldu mu, utandın mı, yoksa normal mi karşıladın gibi... Yine de bence rüyan babayla aradaki eterik (ruhsal / duygusal) bağları ifade ediyor. Bir onay alma, 'ben büyüdüm baba' ifadesi gibi. Bunun yanında baban hayatta ilk tanıştığın erkek olduğu için o erkeğin kanatlarının altında güveniyle kalmak istiyorsun belki, fakat bence göbek (eterik) bağlarını kesmenin vakti gelmiş, özgür irade vakti, bilinçaltın sana bunu müjdeliyor! Güzel rüyalar.
+6 oy
 
Sizden yaşça büyük biri ile birlikteliğiniz ya da hoşlanmanız olmuş olabilir. Onun yansıması olabileceği gibi zaten bütün kadınlar babası modelinde kişilerden etkilenir. Onun sembolü de olabilir.
+5 oy
 
Sevgilimi kendi öz babasıyla ilişkiye girerken gördüm bi an biyere geçti rüya ben kız arkadaşıma sordum neden böyle birsey yaptın diye oda yapmadım dedi sonra babası ilerdeydi yaptık falan dedi işte sonra ordan bi rüyaya daha geçtik kız uyuyordu kızın heryerine parfüm sıkıyordu en çok ta alt tarafına sonra kızda oraya geçince evet yaptık dedi oldu dedi neden yalan söyledin dedim güldü ben bıçağııkarttım gel lan dedim oda çıkarttı birbirimizin üstüne koştuk orda uyanmışım saat 3 buçuk gibi açil yorumlarsanız sevinirim
+1 oy
Şeker Rüyazede (652 puan)  
buna benzer bir rüya görmüştüm babamla ve psikolojik olarak çok kötü hissetmiştim zor atlatmıştım ve hüngür hüngür ağlamıştım.
Karga Rüya Bilgesi (478k puan)  
Kötü deneyim ama bir çok kadın bu rüyayı mutlaka görür.
 
Bende gördüm öyle bir rüya ve aşırı kötü psikolojik durumdayım kafamdan silip aramıyorum napabilirim
Karga Rüya Bilgesi (478k puan)  
Doğal olduğunu kabul edersen önemsizleşir
+2 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (162k puan)  
Babanın  yaptığı  bişey  de  olabilir .  yani  fesat bi  şakaya  denk  gelmiş    olabilirsin.belkide cinsel bişey düşündün üstüne babanlada bir şey oldu muhabbet  ettin felan kafana takcak şeyler rüyanda sana o şekilde yansıdı. Belkide baban olmayabilirdi sana daha yakın olduğu için onu görmüş de olabilirsin.

İlgili rüyalar

+2 oy
18 yorum 22 okuma
+5 oy
1 yorum 303 okuma
azelim 5 Ekim 2019 Rüya kategorisinde azelim Rüyazede (565 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 19 okuma
+1 oy
11 yorum 12 okuma
+4 oy
1 yorum 24 okuma
Adams 30 Mayıs Rüya kategorisinde Adams Rüya Yorumcusu (18.2k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 54 okuma
+4 oy
13 yorum 22 okuma
+2 oy
7 yorum 14 okuma
+1 oy
11 yorum 181 okuma
+8 oy
1 yorum 35 okuma
Gülser 24 Aralık 2019 Tabir kategorisinde Gülser Rüyazede (503 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 73 okuma
+7 oy
0 yorum 47 okuma
26 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Oguzhan   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

21k rüya

84k yorum

26.6k düş-ünce

4.4k üye

100 Aktif
3 Üye ve 97 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 19917
Dün : 24768
Toplam : 17292009
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 3472 e
  2. Sonbahar Sonbahar - 695 e
  3. Karga Karga - 199 e
  4. Simge Simge - 141 e
  5. Sibel Atasoy Sibel Atasoy - 135 e
  6. Hypnos Hypnos - 74 e
  7. Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi - 54 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...