Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
22 okuma
Rüya kategorisinde
Sevdiğim kadını rüyamda bir okulunda gördüm ve ona söylemek istediklerimi bir şiir halinde arkadaşlarına soyledim. Ama oun gözlerine bakiyordum. Sonra karanlik biağarami desem oyle bir yerde arkadasımla oturuyordum. Arkadasım ona dediki sen bunu neden sevmedin o senin için çok sey yapti. Sen donup bi kere bile bakmadin dedi sonra arkadasim bu kadini optu. Daha sonra bir süre sonra yanima geldi ve saclarini oksayip be de onu optum. Sonra bi acik alanda otoyoldu orda calgili bir dugun vardi sanirim ya da sadece halay cekiyorlardı. Bende bu kızla halaya girip oynadim. Sonra koluma girdi biraz yürüdük. Bana sarildi ve seni seviyorum dedi. Özür diledi ne için bilmiyorum sonrasini hatirlamiyorum...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 113 okuma
23 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Artemiss Rüyazede (267 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
2 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 41 okuma
+1 oy
0 yorum 7 okuma
+2 oy
0 yorum 8 okuma
24 Mart 2018 Rüya kategorisinde Lütfican yazdı
+1 oy
0 yorum 18 okuma
30 Ocak 2018 Rüya kategorisinde Cenk mor yazdı
+2 oy
0 yorum 24 okuma
24 Nisan 2018 Rüya kategorisinde beyza yazdı
+2 oy
0 yorum 23 okuma
24 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Celil yazdı
0 oy
0 yorum 23 okuma
28 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Elşad yazdı
0 oy
0 yorum 17 okuma
25 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Aygül yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...