Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+2 oy
58 okuma
Rüya kategorisinde
Ben rüyamda tribün gibi bir yerde oturuyordum yanımda gerçek hayattaki sevgilim vardi ama rüyamda başka biri ile sevgiliydi ve yanımda oturuyorlardi el ele tutuşmus burun buruna böyle oynaşıyorlar ben acidan bakamıyorum bir ara sanki sevgilisi Kenan İmirzalıoğlu olarak gördüm ama sonra başkasiydi sanki sevgilisini tanıyordum ikiside arkadaşımdi sonra yukarıda boş biryer vardı kimse yoktu sevgilim yanındaki sevgilisine hadi gel gidelim bakalım diyordu ama niyeti başkaydi öpüşmek için istiyordu gitmeyi sanki erkek yok falan dedi gitmedi beraber gidelim istersen dedim güldü ay senle napicam ben dedi bende içimden dedim benimle sevgili iken öpüşmek istemiyordu şimdi kendisi çocuğu çağırıyor resmen öpüşmek için diye geçirdim ama nasıl üzülüyorum sonra yanlarından kalktım gittim bozuldugumu hisseder kız gelir diye başka odaya gittim ama gelmedi sonra ertesi gün oldu başka bir evde kalıyorum yanımda eski arkadaşım var birde babası ben hala üzgünüm içim acıyor babası çağırdı arkadaşın gel bakalım neyin var noldu falan dedi bende birşey yok dedim sonra benim gerçek hayattaki sevgilimin rüyadaki sevgilisi geldi oturdu yemek yiyordu bende Nur yok mu dedim hayır hastaymış bugün gelmeyecek dedi bana sonra uyandım çok üzüldüm ama morelim çok bozuldu lütfen ne olduğunu söyler misiniz teşekkür ederim şimdiden

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 6 okuma
1 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Gülay yazdı
+1 oy
0 yorum 18 okuma
30 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Burak yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
13 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 24 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
4 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 81 okuma
+3 oy
0 yorum 22 okuma
3 Kasım 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 17 okuma
6 gün önce Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (406 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...