Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+4 oy
47 okuma
Rüya kategorisinde
Bir kaç arkadaşlarımla denize girmemiz gerekiyor aslında kış ayındayız ben suyun soğuk olacağını düşündüğüm için girmek istemiyorum ama onlar girdiği için ben de girmek durumunda kalıyorum. Denize girdigim zaman su gayet ılık ve sakin, yüzmeye başlarken aniden değmememiz gereken deniz analarıyla karşılaşıyoruz bu durumdan herkes çok korkuyor ve farklı yerlere dağılıyorlar. O sırada ben büyük bir kayanın üzerine çıkıyorum gözlerim arkadaşlarımı ararken kafama martıya benzeyen bir kuş konuyor. Kuş biraz ürkek ama bir o kadar da yakın kafamda beliriyor. Ben onunla ilgilenirken bütün arkadaşlarım gitmiş oluyor bir de bakıyorum ki hepsi kıyıya yaklaşmışlar ve ben tek başıma o kayanın üstünde kalmışım tek başıma o deniz analarının içinden nasıl geçerek döneceğim diye düşünürken kendimi yapayalnız hissediyorum. Bir şekilde kıyıya döndüğümde eve gidiyorum ve kendi evimde (aslında hiç bilmediğim bir ev) arkadaşlarıma yumurta yapmaya başlıyorum bu arada yumurtayı pişirirken içinden farklı farklı cisimler çıkıyor örnek: kalem, toka vb.. gibi ve ben çıkardıkca daha çok çıktığı için kimse yumurtayı yemek istemiyor ben de dahil. Sonrasında uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+8 oy
1 yorum 27 okuma
+3 oy
0 yorum 25 okuma
1 Nisan Rüya kategorisinde Mehmet Tugrul yazdı
+2 oy
2 yorum 46 okuma
19 Kasım Rüya kategorisinde Ba - De Rüyakar (2.3k puan) yazdı
+4 oy
3 yorum 77 okuma
23 Temmuz Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Tabircisi (3.7k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 14 okuma
14 Kasım 2018 Rüya kategorisinde İrem yazdı
+4 oy
2 yorum 36 okuma
2 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Serpil yazdı
+4 oy
0 yorum 14 okuma
+6 oy
2 yorum 23 okuma
+3 oy
0 yorum 15 okuma
21 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
0 yorum 20 okuma
5 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Batuhan Rüyazede (72 puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 41 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.2k yorum

14.6k düş-ünce

2.6k üye

87 Aktif
2 Üye ve 85 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 22394
Dün : 27491
Toplam : 11668046
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 410 e
  2. Likya - 197 e
  3. Karga - 104 e
  4. yok - 60 e
  5. Ruyaninmeali - 53 e
  6. Tolgahan - 46 e
  7. sonsuz - 42 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...