Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
10 okuma
Rüya kategorisinde
Bundan 1 2 ay önce bir yıldır ilişkim olan sevgilimin telefonunu kurcalamıştım ve ilişkimizin başlarında başka kızlarla konuşmalarını okumuştum daha sonra da sürekli şüphelenip kurcalamaya devam ettim. Dün gece de rüyamda sevgilimin başka bir kızla el ele fotoğrafını görüyordum sonra uyandım ve tekrar uyudum bu sefer de sevgilimle kendimi aynı sınıfın içinde gördüm ilkokul sırası gibiydi ben onun ödevini yapıyordum farklı sıralardaydık ve ben ona bi soru sormak için arkamı döndüğümde başka bir kızın yüzünü okşadığını kızında onun saçlarını okşadığını gördüm sınıfta öğretmen vardı fakat o kadar sinirlendim ki gidip kızın saçlarını yolup uyandım aynı gün üst üste iki kere beni aldattığını gördüm

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 58 okuma
6 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Seren yazdı
+3 oy
0 yorum 13 okuma
13 Nisan Analiz kategorisinde Sibel Atasoy Rüyakar (1.6k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 12 okuma
+2 oy
0 yorum 7 okuma
11 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 39 okuma
+1 oy
0 yorum 12 okuma
2 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 23 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
4 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...