Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+5 oy
60 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (130 puan)
Merhaba, rüyamda küçük kafe tarzı bir yerde oturuyorum her yer ahşaptantı neredeyse. Masalar, kapılar, sandalyeler. Karşımda bir adam oturuyor ancak yüzünü görmüyorum. Yine bu olay olurken 10 adım mesafeden kendimi izliyorum. Boynumda 2 tane fildişli kolye ama gökkuşağı renginde ve ucu metal. Tırnaklarımda da gökkuşağı renginde ojeler vardı. Kapıdan çıkmak için kalktığımızda kolyeyi ahşap bir tepsiye bırakmamı istiyor o kişi bende bırakıyorum. Tam kapıdan çıkmadan önce hatıra kalması için fotoğraf çekmek istediğimi söylüyorum. Tamam ama zaten buradan çıktıktan sonra unutacaksın diyor. Ben yine de çekiyorum fotoğrafını. Kapıdan çıktığımız an ben adamın yanındayım ama yine 10 adım geriden kendimi izliyorum. Kapından çıkar çıkmaz bayılıyorum (unutacaksın derken bununla ilgili bir şey kastettiğini sanıyorum.) ve adam beni tutuyor ama hala yüzünü göremiyorum. Sonra beyaz gömlekli ve tahminen beyaz pantolonlu bir adam beliriyor ama yüzünü yine görmüyorum. Beni alıp kayboluyorlar. Ben hala giden kendimi aynı yerden izliyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (114k puan)
Tuhaf bir rüya olmuş haklısınız. İlginç ve büyülü de aynı zamanda. Ben o kişilerin sıradan insanlar olduğunu düşünmüyorum. Rüyanızda farklı varlıklarla iletişim halindeymişsiniz. Hani biraz alıkonulup unutturulmuş şeyler var. Bu bilgileri tekrar hatırlamanın tekrar ulaşmanın imkanı var mı birlikte düşünelim bu konuyu. Çünkü rüyanız göründüğünden daha önemli.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 15 okuma
+3 oy
1 yorum 17 okuma
+3 oy
1 yorum 26 okuma
+2 oy
1 yorum 10 okuma
21 Temmuz Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 20 okuma
+5 oy
2 yorum 18 okuma
12 Temmuz Rüya kategorisinde Güll Rüyazede (43 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 38 okuma
+6 oy
3 yorum 95 okuma
+4 oy
1 yorum 17 okuma
29 Temmuz Rüya kategorisinde Zeynep_gl Rüyazede (144 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 28 okuma
13 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Hande Rüyazede (112 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.6k rüya

7.7k yorum

6.1k düş-ünce

1.8k üye

52 Aktif
1 Üye ve 51 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 1294
Dün : 19264
Toplam : 9418905
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 329 e
  2. Rüya Tabircisi - 244 e
  3. Karga - 240 e
  4. Likya - 164 e
  5. Prenses789 - 148 e
  6. Adams - 107 e
  7. Eyja - 81 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...