Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
46 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (130 puan)
Merhaba, rüyamda küçük kafe tarzı bir yerde oturuyorum her yer ahşaptantı neredeyse. Masalar, kapılar, sandalyeler. Karşımda bir adam oturuyor ancak yüzünü görmüyorum. Yine bu olay olurken 10 adım mesafeden kendimi izliyorum. Boynumda 2 tane fildişli kolye ama gökkuşağı renginde ve ucu metal. Tırnaklarımda da gökkuşağı renginde ojeler vardı. Kapıdan çıkmak için kalktığımızda kolyeyi ahşap bir tepsiye bırakmamı istiyor o kişi bende bırakıyorum. Tam kapıdan çıkmadan önce hatıra kalması için fotoğraf çekmek istediğimi söylüyorum. Tamam ama zaten buradan çıktıktan sonra unutacaksın diyor. Ben yine de çekiyorum fotoğrafını. Kapıdan çıktığımız an ben adamın yanındayım ama yine 10 adım geriden kendimi izliyorum. Kapından çıkar çıkmaz bayılıyorum (unutacaksın derken bununla ilgili bir şey kastettiğini sanıyorum.) ve adam beni tutuyor ama hala yüzünü göremiyorum. Sonra beyaz gömlekli ve tahminen beyaz pantolonlu bir adam beliriyor ama yüzünü yine görmüyorum. Beni alıp kayboluyorlar. Ben hala giden kendimi aynı yerden izliyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim...

1 yorum

0 oy
önce Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
Tuhaf bir rüya olmuş haklısınız. İlginç ve büyülü de aynı zamanda. Ben o kişilerin sıradan insanlar olduğunu düşünmüyorum. Rüyanızda farklı varlıklarla iletişim halindeymişsiniz. Hani biraz alıkonulup unutturulmuş şeyler var. Bu bilgileri tekrar hatırlamanın tekrar ulaşmanın imkanı var mı birlikte düşünelim bu konuyu. Çünkü rüyanız göründüğünden daha önemli.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 14 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
+3 oy
2 yorum 44 okuma
0 oy
0 yorum 13 okuma
+1 oy
0 yorum 19 okuma
+1 oy
0 yorum 17 okuma
31 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Esra yazdı
+3 oy
1 yorum 20 okuma
13 Mayıs Tabir kategorisinde Eyja Rüyazede (120 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 1 okuma
12 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Berke yazdı
+1 oy
0 yorum 14 okuma
+2 oy
0 yorum 27 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...