Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+1 oy
24 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda beni istemeye gelmisler. Istemeye gelen erkek, eski sevgilimin akrabasiymis ve eski sevgilimde takim elbiseyle o erkegin yaninda oturuyordu. Ben rüyamda kahveleri veriyorum ve icmeye basliyorlar. Sonra beni Annemden istiyorlar ve Annem bana dönüp kizima sormaliyim o karar vercek diyor. Annem öyle diyor ama kizgin bir sekilde kocaman gözlerle, kendini sıkırak gözümün icine bakiyor, sanki sakın inada evet diyipte hayatini mahv etme. Bundan sana hayirli bir es olmaz der gibi. Olmasini istemiyor cünkü rüyamda gördügüm o erkek cok kötü bir insanmis hayirsiz birisimis. Bende kafami cevirip eski sevgilime bakiyorum ve icimden birseyler de olmaz de diyorum ama o agzini acip hic birsey demiyo. Sadece üzgün bir sekilde gözüme bakiyor ve basini egiyor. O öyle yapinca benimde zoruma gidiyor ve icimden inada evet diyesim geliyor ama diyemiyorumda. Bi celiski icindeyim ve o sira uyandim. Bu rüyanin anlamı ne olabilir? Birde benim Annem vefat etdi bu rüyanin bir anlami olabilirmi?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 24 okuma
22 Kasım 2017 Rüya kategorisinde Elif yazdı
+4 oy
2 yorum 59 okuma
8 Haziran 2017 Rüya kategorisinde topraksuneşem yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
5 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 11 okuma
13 Aralık 2017 Rüya kategorisinde yusra yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
4 Şubat Rüya kategorisinde Büşra yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
+3 oy
0 yorum 44 okuma
25 Eylül 2017 Rüya kategorisinde marsinkizi Rüyazede (392 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
29 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 20 okuma
24 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Eylem yazdı
+3 oy
1 yorum 38 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.9k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...