Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
23 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda en yakın kız arkadaşımı hamile olduğunu gördüm kendisi sedyedeydi ve kendisi normalde bekar yanıma geliyodu sonra doğum yapıyordu ben görmüyodum ve erkek bebeği oluyodu sonra karşıma okuldaki bayan hocalardan bitanesi çıkıyordu ve arkadaşımın doğum yaptığına inanmıyordu bebeğin babasının adını soruyordu ben içinde E harfi var diyodum ama hatırlamıyordum adını hocayı inandırmaya çalışıyodum sonra oda yalan sölüyorsun diyodu sonra okuldan herhangi biri acaba ben miyim benim adımda E var diyodu ama ben onun adını bilmiyodum başka bir adı olduğunu sanıyodum bu rüyayı yorumlaya bilirmisiniz

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 15 okuma
+1 oy
0 yorum 10 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
5 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 16 okuma
0 oy
0 yorum 2 okuma
0 oy
0 yorum 11 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
+1 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 14 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...