Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+2 oy
787 okuma
Rüya kategorisinde
selamun aleyküm .. Son bi kaç gecedir rüyamda.. kadınlı erkekli cemaat yapan insanlar görüyorum... kadınların da başı açık ve ben uyarıyorum kadınları dışarı çıkması için.. ikna edip çıkarıyorum... Artık kafama takıldı Bi kaç gün görünce yorumlarınızı bekliyorum

1 yorum

0 oy
Rüya Tabircisi (3.5k puan)
Allah ile kul arasında ayırım yoktur Meryem annenize Allah secde edenlerle rükû edenlerle beraber sende rükû et diye buyuruyor . görüş yalnızca bizim kendi gözümüzle gördüğümüz ruhlarda kadın erkek ayrımı yoktur cinsiyeti yoktur dış elbise değil asıl olan iç alemi görmek gerekir gerçekten bütün müminler kardeştir sözüne muhatap olsaydık ozaman bizler hiç bir zaman kadın erkek ayrımı yapmazdık ve kendi kanimizdan olanlarla beraber namaz kılarken neden baskalari bize haram yasak oluyor kadını cinsel bir opje olarak gören erkek erkeği ise yasak elma gibi düşünen kadın bunların insanların nefsi azgın olduğundan dolayı kadın erkek ayrılmıştır gerçek makam sahiplerinde kadın erkek yoktur yalnız Allah vardır ve onlarda karşı bir cinse karşı olumsuz bir düşünce yoktur

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 12 okuma
24 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Feyza Nur yazdı
+1 oy
0 yorum 50 okuma
+2 oy
0 yorum 10 okuma
+3 oy
1 yorum 103 okuma
+1 oy
0 yorum 10 okuma
3 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Eda yazdı
0 oy
1 yorum 31 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.9k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 34 okuma
26 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Seren kaba yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
1 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Nuray Durmuş yazdı
+4 oy
0 yorum 11 okuma
15 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Görüşmecisi (36.4k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 18 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...