Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
10 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda 4aylik kızım ve esik yatarken corabimi çıkarırken ıçinden kara böcek ve kertenkele çıkıp kaçıp kayboluyo bi odada kızım altını işletmiş yatarken kendimi bi mahalle ver orda buldum havada heybetli bi kartal ucuyo kaleye konuyo baska bi kus var surekli onu kovaliyo o kus birden uçağa dönüştü kartal uçağı yere düşürdü uçak az ilerimde düşüp patladı ben kaçarken önüme bi kol düştü kızıma bisi olur die koşarken polis yolu kapattı ve bi adam elinde bi baltayla beni takip ederken bi kadın taş attı adam gitti ve ordan bi tarladayız babam annem ben teyzem kuru bi tarla yeşil marullar ekilmiş ara ara karşı tarafida yerl bi tarla yine o kartal havada uçuşurken bi ağacın yanıda kocaman bi kus ölmüş onu kapıp gitti yine geldi annemle babam yeşil tarlanın içindeki dere gibi suda kaldılar kartal annemi kapmaya çalışırken annemle babam suya düştü ben kurtarmaya çalıştım annem suyun dibine kadar indi biras bulanık bi su eşimi gel kurtar die ararken uyandım ve rüyam ne anlama geliyo çok merak ettim tesekkurler

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 13 okuma
4 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Hatice01 Rüyazede (120 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
+2 oy
0 yorum 13 okuma
+1 oy
0 yorum 16 okuma
27 Ocak 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
23 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Gülcan yazdı
+1 oy
0 yorum 44 okuma
20 Şubat 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...