Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+2 oy
32 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda yatağımın etrafında karıncalar vardı . Bunlardan kurtulamıyordum iri iri karıncaları sonra bi adam gördüm adamın lakabı karıncalı baba idi beni karıncalardan kurtarmasını söyledim o ise ben bir çok şeye devayım dedi annemin hastalığı olan şeker hastalığını söyledi annemi iylilestirebilecegini düşündüm . Rüyanın sonunda yatağımın etrafında karıncalar yoktu buna seviniyordum adamın adının ise Süleyman olduğunu duydum uyandım.
Rüya Yorumcusu (12.7k puan)
Neml suresini hatırlatıyor.Okumanızı tavsiye ederim,muhtemelen çözersiniz mesajı.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (867k puan)
Karınca görmek bolluk ve bereket işaretidir. Rüyada Karınca görmek; ev halkına, akrabaya, mal ve nimete yahut yolculuk ve ayrılığa işarettir. Rüyada karınca zayıf ve hırslı kavim, Asker ve ordu, aile, uzun ömür, ucuzluk, bolluk ve rızık anlamına gelmektedir. Ayrıca karınca aşırı hırslılığı gösterir. ilirsiniz ki karıncalar, rızık olan yerlerde bulunur ve durmadan didinir. karınca sürüsünün görülmesi ilerleyen zamanlarda büyük mevkilere gelineceğini işaret eder. Sıkıntıların ve zorlukların uzak olacağı bu dönem büyük kazançların yaşanacağı bir dönemdir. Rüyada karınca sürüsü görmek aynı zamanda belli konularda yetenekli olan kişinin ön plana çıkacağı bir dönemi de işaret etmektedir. gördüğünüz insanın yüzünün haline bakarak annenizin durumu hakkında yorum yapılabilir adam iyi görünüşlü annenize şifa geleceğie y da yardım geleceğine hayatta ise tabi, adam çirkin görünüşlü ise de tersi yorum yapılır. ayrıca karıncaların evden kaybolmasınıda  evdeki biri veya birilerinin gurbete gideceğine yorumluyorum.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 21 okuma
8 Eylül Rüya kategorisinde Adams Rüyazede (110 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 68 okuma
23 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde celal cem yazdı
+11 oy
5 yorum 1.8k okuma
29 Mayıs 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (148k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 35 okuma
+8 oy
1 yorum 19 okuma
5 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+7 oy
1 yorum 427 okuma
1 Haziran 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (72.6k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 28 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (21k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
20 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Pınar yazdı
+6 oy
4 yorum 47 okuma
+3 oy
0 yorum 19 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.5k yorum

12.2k düş-ünce

2.4k üye

52 Aktif
0 Üye ve 52 misafir
Bugün : 523
Dün : 17642
Toplam : 11145738
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2095 e
  2. Karga - 125 e
  3. Yaren1989 - 41 e
  4. yok - 41 e
  5. Rüyazede - 38 e
  6. seli - 31 e
  7. kuzgun - 27 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...