Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+1 oy
50 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda aşık olduğum adamı gördüm (şuan evli) ve en yakın kız arkadaşım , annem , ablam , bide kardeşimi .. Dünyanın sonu gelmis gibiydi herkes bi yerlere kacstryodu yerlerden zift gibi siyah birşeyler çıkıyordu basanlar yanıyordu yok oluyodu bizde kaciyoduk basmamak için zifte .. Sonra uzun bi yolun tam ortasına geldik bi anda zift falan yoktu ama tam karşımızda iki köpek sürüsü birbirleriyle kavga ediyorlardı bende ailemi aşık olduğum adamı ve kız arkadaşımı yolun kenarına çektim çok korktum ve onlara biraz bekleyelim burada köpekler gitsin gideriz bize saldırmasınlar falan dedim . sonra köpekler kavgayı bitirip önümüzden çekip gittiler saldrcaklar diye korkmustum bize de ama saldırmadilar sonra eve gittik geceydi dublex bi evde ailemi kız arkadaşımı ve aşık olduğum adamı üst katta yerlerini hazırladim bulaşklari yıkamak için mutfağı indim aşağı herkes yatmıştı mutfaktan çıkıp üst kata aşık olduğum adamın yanina gidicektim tam kız arkadaşımın odasından seslerin geldiği duydum kontrol etmek için gittiğimde aşık olduğum adamla yattiklarini gördüm dünyam başıma yıkılmış gibiydi bagrp cagryodum nasıl yaparsnz bana bunu diye o kadar sinirliydim nefret doluydum ki odadan ckp ne haliniz varsa görün diyip yatagma döndüm sonra birden olmamalı böyle bi şey diye sinirlendim tekrar onları ayni oda da brkmak ne bileyim delirmiş gibiydim tekrar daldm odaya aşık olduğum Adama saldryodum allah belanı versin senin diyodum kız arkadaşma bagryodum kardeşim dedim sana yazıklar olsun diyodum sonra o an aşık olduğum adamı ne bunlara rağmen o kadar çok özledigimi hissettim ki sadece onu son defa koklayip yoluma bakmak istiyodum kendime çektim o sinirle göğsüne kafami koydum kokladim onu gerçekten kokusunu hissettim ama o da bana sarıldı ben sadece senin arkadaşının gerçek yüzünü gormen için yaptım bunu affet beni dedi bi daha sinirlendim sana mı kaldı bide böyle yaparak mı gosterdin yanı arkadaşımın gerçek yüzünü bana dedim ikinizden de nefret ediyorum diyip ağlayarak çıktım odadan uyandım sonra ne demek oluyor bütün bunlar şimdiden teşekkür ederim yorumunuz için ..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 10 okuma
+1 oy
0 yorum 15 okuma
8 Şubat 2018 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (1.3k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 15 okuma
+1 oy
0 yorum 7 okuma
+6 oy
1 yorum 70 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
+4 oy
0 yorum 38 okuma
12 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 16 okuma
26 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Şükriye yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...