Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+1 oy
10 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda sevgilimin en yakın arkadaşı bana çıkma teklifi ediyordu bende kabul ediyordum sonra birlikte geziyorduk. Bir ara yanımızdan iş makineleri geçti ben korktuğum için çığlık attım yüksek ses fobim var çünkü. Ardından o geldi sarıldı. Sonrasında eskiden sevgili olduğum çocuk bana mesaj atıyordu bende arkadaşıyla çıktığım için pişman oluyordum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 49 okuma
+1 oy
0 yorum 15 okuma
+1 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
5 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+6 oy
1 yorum 19 okuma
8 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Özi yazdı
+3 oy
1 yorum 22 okuma
28 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde zaradam yazdı
+2 oy
0 yorum 23 okuma
+6 oy
1 yorum 70 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
+4 oy
0 yorum 38 okuma
12 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...