Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
24 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda en ilk başta bir kızı kurtarmak için yanında iki kişi ile konuşuyordum. Kıza iki kişi tecavüz edecekmiş ve bizde o otele gidip onu kurtarmaya çalışıyorduk gittiğimizde kız orada yoktu ve onlarda şüpheli olamadı. Aynı zamanda kız özel birisinin kızı. Her neyse bu rüya orada bitiyor ve sonra ben o otelde tatil yapıyorum asansörü yanlamasına bir asansör çok farklı ve tatil yaptığım odada da bir kız vardı onunla tanışıp güzelce anlaşıyordum. Sonra saçımın uçlarını koyu maviye laciverte boyadım ve kahvaltıniçin aşağıya indim. Sözde aynı arkadaşımla beraber otelde tatil yapıyormuşuz ve kahvaltıda beraber oturalım diyorum ama o beni görmiyor ileride oturuyorum ben sonra bir çocuk sürekli bana bakıyor 20 21 yaşlarında falan ve kahvaltıda hep tanıdığım arkadaşlarıma rastlıyorum onlara sarılıyorum ardından kahvaltımı bitirmeye dopru çocuk yanıma geliyor ve konuşuyor baya bir güldürüyor ve numaramı bir şekilde benden habersiz alıyor. Biz ayrıldığımızda odaya giderken bir numara beni arıyor efendim diye açıyorum o çocuk sonra onunla konuşmaya başlıyorum ve orada uyandım. Rica etsem yorumlar mısınız?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 6 okuma
11 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Alev yazdı
+4 oy
0 yorum 8 okuma
9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 24 okuma
26 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 31 okuma
27 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde Papatyam yazdı
+2 oy
0 yorum 18 okuma
13 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 13 okuma
14 Nisan Tabir kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
0 yorum 86 okuma
12 Temmuz 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 22 okuma
24 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Tabircisi (10k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 17 okuma
13 Mayıs Rüya kategorisinde Jack Rüyazede (12 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...