Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
27 okuma
Rüya kategorisinde
Adam pırasalı ı satamadığı için sinirlenmiş bütün pırasalı bahçeye savunmuş isteyene bedavaya pırasa veriyormuş ben korktuğum için ancak 2-3 tane alabildim pırasaların yanında beyaz yastıklar vardı onuda bedavaya veriyorlardı ondan iki tane aldım sonra ablamın evinde masa veya sofra olmadan sadece örtünün üzerinde yere doğru yemek yiyorum ama doymuyorum ama yemeye devam ediyorum yaşlı bir kadının evinde parıltılı havlu Vs örgüler ve o kadının evinde gelinlik giydirilen bir düğün hazırlığı var.

1 yorum

+1 oy
Rüya Tabircisi (5.5k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
içinizde doyuramadığınız bazı güdüler var, cinsellik olabilir diye düşündüm gelinlikten dolayı, toplumsal baskı yine günyüzüne çıkmış bu konuda, evlenmeden olmaz gibilerinden. Hani rüyayı okuyunca direk aklıma bu his düştü. İçinizdeki baskılanmış her şeyi farkedip onunla yüzleşmeniz sizin açınızdan iyi olacaktır.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 10 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
1 yorum 9 okuma
22 Nisan Rüya kategorisinde Adem yazdı
+3 oy
1 yorum 13 okuma
11 Nisan Rüya kategorisinde zeymet Rüyazede (130 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
0 oy
0 yorum 8 okuma
+2 oy
1 yorum 23 okuma
5 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Üst Selin Yıldırım Rüyazede (130 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 8 okuma
0 oy
0 yorum 10 okuma
9 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Yaso yazdı
+2 oy
0 yorum 26 okuma
16 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Ezgi yazdı
+2 oy
0 yorum 13 okuma
10 Nisan Tabir kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
0 yorum 28 okuma
29 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...