Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+2 oy
34 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (138 puan)
Rüyamda denizde oltayla 2 adet balık tuttum.Balıklar sarı kahverengimsiydi.Çok güzel ve canliydilar.Balıkları tek elimle sıkarak toprak bir yoldan götürmeye başladım.Balıklara bir daha baktıgımda bir tanesi ufak bir yılan olmuştu.Beni sokmaya çalışıyodu ben korkmuyordum gülüyordum.Sonra elimden soktu ama hiç bişey olmadı acımadı

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 17 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
+1 oy
0 yorum 8 okuma
23 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Muhammet yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
2 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 23 okuma
16 Nisan 2018 Rüya kategorisinde velat türk yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
5 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...