Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+2 oy
7 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
Rüyamda bir iki mafyanın trafiği sıkıştırdığı bir caddeden acil işi olan doktor arkadaşım geçmişti. Daha sonra mafya adamları plakayı almış olacakki, bu adamı mafya babalarının birisinin karşına çıkardılar. Ben de onunla birlikte gitmiştim. 3 kişiydik. Daha sonra durumu epey izah etmek zorunda kaldık. Bir başka adamın sayesinde o mafyanın elinden kurtulduk fakat aynı hesabı diğer mafyaya da vermek zorunda olduğumuzu biliyorduk.

Sonra odadan bir başka odaya geçtiğimizde, Türkçe yi çok güzel kullanan bizim kurtulmamıza sebep olan adam şöyle dedi. "Aylık bağlantısı olan ve 19 haneli rakamlarla oynayan adamlar tehlikelidir." Aylık bağlantı nedir? diye sorduk. Bu tür adamlara aylık bir dergi gibi birşey gidiyormuş. Sadece onlara özel. 19 haneli sayıda çok büyük gelmişti bana.

Neyse oradan çıktık, dışarıda arabanın yanına giderken mutfaktan geçiyorduk ve çok güzel çörekler vardı. Şunlardan birtanesini alsana dedim yanımdaki kişiye. O da baktı ters ters. Sonra bende almadım. Alınmaz öyle izin alınmadan tarzında birşeyler geveledi.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 4 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (10.1k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.2k yorum

12k düş-ünce

2.4k üye

89 Aktif
2 Üye ve 87 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 54710
Dün : 16746
Toplam : 11108200
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1239 e
  2. Karga - 80 e
  3. Yaren1989 - 35 e
  4. yok - 27 e
  5. Rüyazede - 19 e
  6. kuzgun - 19 e
  7. Zeynep_gl - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...