Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
36 okuma
Tabir kategorisinde Rüyazede (88 puan)
O kızı ve erkeği tanımıyorum ve sevgilim kalkarken gözlerini açıp gözlelerime bakarken tek düşündüğüm o an benim ne diyip ne demeyeceğim en sonunda ise kapıda şemsiyesini açıyor erkek ona bişey soruyor o da gülerek bişey diyor gülüşüyorlar bende o anda masada oturmuş bu duruma üzülüyorum ilk başta da masaya geldiğimde bi kaç dk oturup sigara içelim diyorlar kalkıyorlar sevgilim o kız o erkek hepsi ve sadece bildiğime göre gerçekte o çocuk sigara içmiyor diye biliyorum  o kız da içmiyor benimki de içmiyor istenmediğimi hissetmiştim ve en sonda ise bende kalkıyorum o binadan çıkışına gidiyorum tam o sırada çıkış kapısını açınca birinin saldırısına uğruyorum ve o an da hissettiğim ve düşündüğüm ise bu kişinin onlar la bi bağlantısı olduğu ve uyanıyorum ne anlama geliyor en kısa sürede bekliyorum tekrar baştan anlatıyorum rüyamı şöyle başlıyorum masada oturuyoruz bi mekanda hafif karanlık ben sanki yeni gelmişim oturmuşum gibi hissediyorum ve orda istenilmediğimi de hissedip düşünüyorum bi kaç dk geçiyor masadaki kız sigara içelim diyor halbuki kendisi sevgilim diğer çocuk içmiyorlar tamam diyip kalkıyorlar kimse bana bakmıyor sevgilimde hiç oralı olmuyor giderken çağrılmadım diye gözlerime bakıyor farklı bi şekilde bakıyor mahçup ve istemiyormuş gibi ama ne diyip demiceğimi merak eder gibiydi sonra gidiyorlar benimkinin elinde şemsiye kız önden gidiyor benimki ise ben haşa masada otururken kapıda o çocuk bişey soruyor benimki ise gülerek cevap veriyor ve gülüşüyorlar bende kalkıyorum az önemde giderken sevgilim şemsiyesini açıyor ve hala gülümse gülüş var yüzlerinde bende başka bi yöne gidiyorum karanlık karanlık siyah giysili ama tanıdığım insanlara benzeyen insanlar var böyle en kısa sürede sizden bi yorum bekliyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 47 okuma
27 Nisan Rüya kategorisinde Aslı nur yazdı
+4 oy
0 yorum 24 okuma
20 Nisan 2018 Rüya kategorisinde X yazdı
+6 oy
1 yorum 64 okuma
16 Temmuz 2017 Durugörü kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (4.6k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 19 okuma
9 Mart Rüya kategorisinde Mustafa yazdı
+3 oy
0 yorum 21 okuma
11 Mart 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 14 okuma
+3 oy
1 yorum 30 okuma
+2 oy
1 yorum 25 okuma
16 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 27 okuma
31 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Enes zabun yazdı
+4 oy
1 yorum 17 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Fidan bebek Rüyazede (68 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.3k rüya

10.5k yorum

7.8k düş-ünce

2k üye

61 Aktif
1 Üye ve 60 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 2760
Dün : 18521
Toplam : 10017893
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 374 e
  2. Mirac - 149 e
  3. seli - 52 e
  4. Prenses789 - 27 e
  5. Eyja - 24 e
  6. Likya - 21 e
  7. kuzgun - 14 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...