Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde
Öncelikle son dönemde yaşadıklarımdan biraz bahsediyim. 1.5 senedir tek taraflı aşık olduğum 8 yıllık arkadaşım olan bir kızla 2 aydır konuşmuyoruz. Kedilerle aram iyi değildir. Ama o kız kedileri çok sever. Rüyamda evimin bahçesinde pembe beyaz tüyleri olan yavru çok tatlı bir kediyle karşılaşıyorum. Kediyi dışarı çıkarmak istedikçe kedi içeriye girmeye çalışıyor. Ve sürekli sağ elime çıkıyor. Sağ elimle bırakmaya çalışıyorum ama tırnaklarıyla elimi bırakmıyor. En sonunda kediyi elimi alıp bi esnafa götürüyorum o sırada kedi sokaktaki diğer kedi ve köpeklerin yanında dururken bir hanımefendi kediyi götürmek sahiplenmek istiyor. O sırada hanımefendiye kedinin ondan kaçıp tekrar bana geleceğini peşimi bırakmadığını anlatmaya çalışıyorum ve kediyi sağ elime alıp ona bakamayacağımı o yüzden hanımefendiyle gitmesini ve ara ara onu görmeye geleceğimi söylüyorum. Kedi ise benimle konuşurmuşcasına bakamayacaksan gidiyim ama görmeye gel der gibi elimden inip hanımefendinin çantasına giriyor. Ve o sırada ağlayarak uykumdan uyandım. Daha önce böyle bi rüya görmemiştim ne anlama geldiğini çok merak ediyorum yardımcı olur musunuz?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 13 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 22 okuma
25 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Tabircisi (10k puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 12 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Fatih yazdı
+1 oy
1 yorum 9 okuma
13 Mayıs Rüya kategorisinde anonim yazdı
+2 oy
1 yorum 31 okuma
30 Nisan Rüya kategorisinde Turuncu Rüyazede (60 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 8 okuma
29 Nisan Rüya kategorisinde Enes yazdı
+3 oy
1 yorum 12 okuma
24 Nisan Rüya kategorisinde Resul kuzey ÇELİK yazdı
+2 oy
0 yorum 14 okuma
6 Nisan Rüya kategorisinde Snf Rüyakar (1.1k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 13 okuma
4 Nisan Rüya kategorisinde Derin yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
22 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 25 okuma
10 Şubat Rüya kategorisinde Mehmet fidan yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...