Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
35 okuma
Analiz kategorisinde Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Yeşi renk; pozitif değişiklik, sağlık, gelişme, büyüme, şifa, umut, canlılık, huzur ve barışı işaret ediyor. Rüyalardaki yeşil renk, üzerinde yoğunlaştığınız konularda mevcut çalışmanıza 'aynen devam etmeniz' gerektiğini de ifade ediyor olabilir. Bazen de 'tecrübe eksikliğini' gösterir. Koyu yeşil ise materyalizm, aldatma, hile ve paylaşımda zorluk konularına gönderme yapar. Erkeksi ve kadınsı özelliklerinizi dengelemeniz gerektiğini söylüyor da olabilir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

40 Yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
 
En İyi Yorum
Rüyada Yeşil Renk Tespih Görmek

Rüyada yeşil renk tespih görmek, kişinin ibadetlerini her şeyden değerli kılarak ömrünün büyük bölümünü inançlarına adayacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler helal yollarla nasiplerini elde etmiş, bir çok kötülüğü çevresinden uzak kılmış elde ettiği nasipler ile şükretmesini bilmiştir.
Rüyada Yeşil Renk  Araba Görmek

Rüyada yeşil renk araba görmek, bu rüya diğer rüyalara nazaran kişi ya da kişilerde olumlu anlamlar yansıtmayıp kişinin yakın zaman da hanesinden çıkacak cenazeye işaret eder. Rüyasında yeşil renk araba gören kimse, hayatının en zor sınavıyla karşı karşıya kalıp kendisi için büyük önem arz eden sevdiği kimseden ayrılma durumuna düşer.
Rüyada Yeşil Renk Boya Görmek

Rüyada yeşil renk boya görmek, yeşil renk boya sembolü rüyayı gören kişinin yapmadığı bir dileğine işaret eder. Bu rüya bir adağı, hayırlı bir niyeti, sadaka veya zekatı içerir. Rüyada yeşil renk boya görmek, bazen de güzel ve hayırlı olan niyeti yerine getirmeye, gönül rahatlığına, huzura delalet edilir.
Rüyada Yeşil Renk Küpe Görmek

Rüyada yeşil renk küpe görmek, yeşil renk küpe rüyası kişinin yakın zaman da kendisine mutluluk getirecek güzel olan bir çok hayırlı sözlere vakıf olup yüzünün güleceğine yorumlanır. Rüyada yeşil renk küpe görmek, aynı zaman da hayırlı kısmete, evlilik yolunda alınan kararlara, mutlu olmaya ifade edilir.
Rüyada Yeşil Renk Kedi Görmek

Rüyada yeşil renk kedi görmek, yakın zaman da hanenizi ziyaret edecek misafirinize, hoş sohbetlere, alınacak müjdeli habere işaret eder. Rüyada yeşil renk kedi görmek, aynı zaman da eş, dost ve akrabalarınızın da olduğu bir organizasyona katılmaya, güzel ve eğlenceli zamanlar geçirmeye, mutlu olmaya ifade edilir.
Rüyada Yeşil Renk Yılan Görmek

Rüyada yeşil renk yılan görmek, bu rüya kişiyi hayırlı yolundan çıkarmaya, onu kötülüğe sürüklemeye çalışan sinsi düşmanlarına işaret eder. Rüyasında yeşil renk yılan gören kimse, kötü niyetli kimselere karşı dik duruşu ve kudreti ile kişilerin yaptıkları kötülükleri pasif kılarak bu tarz niyeti olan kimseleri çevresinden uzak eylemiştir.
Rüyada Yeşil Renk  Duvar Görmek

Rüyada yeşil renk duvar görmek, sıcak güzel bir yuvanın içinde olmaya, hayırlı evlada sahip olmaya, hayırlı amellere yorumlanır. Rüyada yeşil renk duvar görmek, kimi zaman da tövbe etmeye, el açmaya, pişmanlığa delalet edilir.
Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada yeşil renk görmek, maneviyata, güce ve kudrete, hayırlı beslenen niyet kapılarına, huzura yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler en güzel ameller ile hayatlarını her haliyle hayırlı kılmış bir çok nasibe kolay yollarla erme şansına nail olmuşlardır.

İslami Yorumu, rüyada yeşil renk görmek, hayırlı olan yolculuğa çıkmaya, imanınızı vakıf kılmaya, güzel ve hayırlı olan nasip kapılarını aralamaya, hayırlı evlada işaret eder.
+2 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada yeşil renk görmek, rüya sahibi için güzel ve olumlu gelişmelere yorulur. Rüyada görülen yeşil renk, duyguların saflığı demektir. Rüyada yeşil renk görmenin yorumlarından biri de rüya sahibi için dua eden kişilerin çok olacağına delalet eder.

Rüyada yeşil renk görmek, hem kısmet hem başarı hem de mutluluk anlamına gelir. Son derece olumlu bir rüya olarak yorumlanan bu rüya, Allah sevgisine de işaret eder.
+2 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Renkli Bir Şey Görmek

Rüyasında yeşil renkli bir şey gören kişinin rüyası iyi demektir. İsteklerin gerçekleşmesi ve duaların Allah katında kabul olması anlamına gelir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Renk Boya Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yeşil renk boya görmesi hayırlıdır. Bir adağını gerçekleştirmesine veya zekat vermesine yorulur.
+2 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyasında yeşil renk görmenin anlamı, sağlığı iyi olacak demektir. Rüyada yeşil renk görmek, rüya sahibine geleceğin umutlu olacağı anlamına gelir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Renk Duvar Görmek

Rüya sahibinin yeşil renkte duvar görmesi iyiye yorumlanmaktadır. Mutlu bir ev hayatı anlamına gelir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Renk Yılan Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre yeşil renk yılan gören kişinin kötü insanların aklını karıştırabileceğine yorulur. Kendi saflarına çekmeye çalışacaklarına delalet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Etek Görmek

Rüyasında yeşil etek gören kişinin çok çalışarak işlerinde bol kazanç sağlayacağı anlamına gelmektedir. Hem hırslı hem azimli olması nedeniyle her işini kolaylıkla bitirebileceğine yorulur.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Duvar Görmek

Rüya sahibinin yeşil duvar görmesi hayırlı evlatlara sahip olacağına delalet eder. Huzurlu bir hayata sahip olacağına rivayet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Erik Görmek

Rüyada yeşil erik gören kişinin büyük hayal kırıklıklarına uğrayacağı anlamına gelir. İhanete uğrayıp çok üzüleceğine, yeni dostlara sahip olacağına yorumlanır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Boyalı Ev Görmek

Rüyasında yeşil boyalı ev gören kişinin düzenin bozulacağına, maddi alanda büyük yatırımlar yapacaktır. Ciddi paralar kazanacağına, karşısına çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, ihtiyaç sahibi insanlara yardım edeceğine yorulur.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Bahçe Görmek

Rüyada yeşil bahçe gören kişinin aklına takılan bir konuda size yol gösterecek bir insanın karşınıza çıkacağı anlamına gelmektedir. Şansının yaver gideceğine delalet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Fasulye Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yeşil fasulye görmesi kişinin eline bol miktarda para geçeceği anlamına gelmektedir. Daha iyi bir gelecek hazırlamak için çok çalışacağına rivayet edilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada yeşil renk görmek rüya sahibi için güzel ve olumlu şeylere işaret eder. Yeşil renk esas olarak duyguların saflığına, temizliğine ve imanlı olmaya tabir edilir. Rüya sahibi dinine bağlı, imanı tam, merhameti yüksek, hayırlı ve gerçek bir mümindir. Allah yolunda güzel işler yapar ve hayır duaları alır. Arkasından dua edeni, okuyup, üfleyeni de çoktur.

Rüyasında yeşil renk gören kişinin sağlık sorunu da olmaz. Yeşil doğayla iç içe olan kişiye ve onun her daim sıhhatte ve afiyette olmasına delalet eder. Yeşil, renkler arasındaki en hayırlı ve en makbul renklerden olduğu için hep güzeli ve iyiyi çağrıştırır. Rüya sahibine gelecekle ilgili olarak umutlu şeyler söyler.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Renkli Bir Şey Görmek

Tüm duaların ve dileklerin kabul olması anlamına gelirken aynı zamanda rüya sahibinin tüm tövbelerinin Allah katında kabul olması ve rüya sahibinin günahlarından arınması ile tabir edilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Renk Etek Görmek

Başarı, mutluluk ve zafer anlamına gelir. Rüyasında yeşil renk etek gören kişi, üstün becerileri ve başarısı sayesinde iş hayatında çok aranılan ve değer gören kişi olarak yorumlanır. Bu kişi hem hırslı hem de azimli kişidir, hayatın her alanında güzel şeyler bulacaktır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Renk Yılan Görmek

Rüya sahibinin dini inancını baltalamaya çalışan kimselere delalet eder. Bu kişiler, geliştirdikleri karşı düşünceler ile rüya sahibini olumsuz yönde etkileyip, kafasını karıştırıp kendi saflarına çekmek için uğraşırlar.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Renk Boya Görmek

Rüya sahibinin dilediği bir adağı yerine getirmesine, birine hayır için sadaka vermesine ya da zekât yapmasına delalet eder.
Rüyada Yeşil Renk Duvar Görmek

Saadet dolu bir yuvaya ve hayırlı evlatlara işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Renk Görmek

Rüyada yeşil renkli bir şey görmek veya yeşil renkte bir elbise giymek, murada ermekle ve arzularınızın yerine gelmesi ile yorumlanır. Rüyada görülen yeşil renk, Allah dostu salih bir kimseyle tabir olunur. Rüyada yeşillik görmek, muratla yorumlanır. Rüyada yeşil bir alan görmek, dualarınızın Allah (C.C.) Teâlâ Hazretleri katında kabul gördüğüne, muradınıza ereceğinize, çok bol ve bereketli bir yıl geçireceğinize, kısmetinizin ve rızkınızın sınırsız olacağına delâlet eder. Yatağının renginin yeşil olması, sâliha ve dindar bir hanıma işarettir. Eski yeşil bir yatağın yeni bir yatak haline geldiğini görmek, kötü ahlaklı hanımın ahlakının güzelleşeceğine işarettir. Yeşil ayva; düşünceyi ifade eder, yani bir iş hakkında karar veremediğinizi bildirir. Rüyada yeşilliği bol ve akarsuları olan arazi görmek, inancın tam olması şeklinde yorumlanır. Rüyada büyük yeşil bir mera görmek, bir murada erişeceğinize işaret olarak kabul edilir. Yeşillikler içinde kurulan bir obayı görmek sevinç ve mutluluğa işarettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Giymek

Rüyada yeşil renkli kumaştan yapılmış bir şeyler giymek hak yolunda olduğuna delalettir. Rüyada yeşil pantolon giymek dinine bağlı kimselerle arkadaşlığa yorumlanır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek, din düşmanı bir kimse ile tabir olunur. Ebu Sait El-Vâiz’e göre; yeşil yılan görmek aileye gaile çıkaran akrabaya delâlet eder. Rüyada yeşil bir yılan görmek, sevinçli bir habere işarettir. Bir yerde yeşil yılan görmek, büyük bir insanın vefatına işaret eder. Büyük yeşil bir yılan görmek, devlet kademelerinde yüksek bir mertebeye ulaşır. Rüyada yeşil yılan öldürdüğünü gören kimse, düşmanına galip gelir. Başkasının yeşil renkli küçük bir yılanı öldürdüğünü görse evlenir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada yeşil biber görmek veya yeşil taze bir biber yediğini görmek, bir çocuğu olacağına; biber turşusu yediğini görmek, eşiyle arasının açılacağına işarettir. Rüyasında yeşil acı biber yediğini görmek, eğer biberler taze ve yeşilse sağlığa delalettir. Rüyada yeşil biber yiyen kişi, şayet biberler taze ise sıhhat ve afiyete işarettir. Rüyada görülen yeşil renkli biber meşakkat çekerek elde edilecek rızkı delalet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Elbise Görmek Giymek

Rüyada yeşil elbise görmek bir elbise giydiğinizi görmek, şeref ve ululuğa ulaşacağınıza işaret eder. Rüyasında yeşil bir cübbe giyindiğini görmek Cenab-ı Hakk ın (C.C.) rızasını tahsil ettiğine yorumlanır.
Rüyada Yeşil Soğan Görmek

Rüyada yeşil soğan görmek, meşakkatle kazanılan rızka delalet eder. Rüyada görülen yeşil soğan, haram para, gizli yollardan kazanılmış mal, büyücülük ve cin çağırıcılık gibi mesleklerle, bu yollardan para kazanmak olarak yorumlanır. Yolcu olan kimse için yeşil soğan, sağlık ve selamette olmakla tabir olunur.
Rüyada Yeşil Fasulye Görmek

Rüyada yeşil fasulye görmek veya yediğinizi görmek büyük bir nimete veya kıymetli bir hediyeye kavuşacağınıza delâlet eder. Bir bahçeden yeşil fasulye topladığınızı görmek şansınızın açıldığına, bir dükkandan kuru fasulye satın aldığınızı görmek bir arkadaşınızın sizi kıskandığına işarettir. Barbunya fasulyesi talihinizin açıklığını, içi henüz olgunlaşmamış yeşil fasulye ise ömrünüzün uzunluğunu gösterir.
Rüyada Yeşil Erik Görmek

Rüyada yeşil görmek veya eriğin vaktinde görülmesi rızıktır, kayıp olanın bulunmasıdır. Yeşil renkli erğin mevsimi dışında  görülmesi hastalık veya üzüntüdür. Rüyada yeşil erik yediğini gören kimse hasta ise şifa bulur. Rüyada yeşil erik yediğini görmek, hastalıktan şifa bulmaya veya sağlıklı olarak yaşamaya işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Elma Görmek

Rüyada yeşil elma görmek; hırs ve nefrete; elma ağacında yeşil elma görmek ise; sahibinin güvenilir bir kimse olduğuna; ağaç üzerinde elma görmek; yakında tatlı bir haber alacağınıza; masa üzerinde yeşil elma görmek; sosyal hayattaki kariyerinizin gittikçe artacağına yorumlanır. Rüyada görülen yeşil elma, müjdeli bir habere işaret eder. Yeşil elma yemek, muradına ermeye yorumlanır. Bazen bu rüya işinde başarılı olup kazanmaya delalet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Zeytin Görmek

Rüyada yeşil zeytin mal ve kaybolan mala, siyah zeytin ölüme ve mateme. Rüyada yeşil zeytin görmek, iyi insanlar için mala ve rızka, kötü insanlar içinde üzüntü ve kedere delalet eder. Yeşil zeytin görmek, ele geçecek ve harcanacak paraya işarettir. Ekmekle yeşil renkli zeytini bir arada yemek, maddi ve manevi yönden elde edilecek kazanca yorumlanır. Rüyada yeşil zeytin görmek, mal ve eşya ile de tabir olunur. Tarlada veya bahçede yeşil zeytin, kolayca elde edilen bir rızık ve rahat bir yaşama da işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Yeşil Çayır Çimen Görmek

Rüyada çayır ve çimen görmek; zahmet ve zorluk çekmeden rızk sahibi olmanıza, çeşitli yeşil alanlar ve yeni ekilmiş tarlalar görmek; dünya nimetlerinden bol bol faydalanacağınıza, bir çayırdan diğer bir çayıra geçtiğinizi görmek; bir işten başka bir işe atlayarak bu nisbette kazanç sağlayacağınıza işaret sayılır. Rüyada görülen çayır zahmetsizce elde edilecek rızık veya manevî ilme delalet eder. Fakir bir kimsenin rüyada çayır görmesi, zengin olacağına; zengin bir kimse için bu rüya, servetin daha da artacağına delalet eder. Rüyada görülen çayır, dalaletten hidayete ermeye yorumlanır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada görülen limonun yeşili sarısından hayırlıdır.
    Yeşil su görmek, ağır hastalığa yorumlanır.
    Rüyanızda güzel yeşil bir vadi görmek, yaşantınızın mutlu bir şekilde süreceğine yorumlanır.
    Rüyada yaş ve yeşil yapraklar görmek, ağaç üzerinde ise iyi ve müjdeli habere, sağlık ve mutluluğa delalet eder.
    Yeşil bir solucan gören iyi ve dürüst bir kadınla evlenir.
    Gezdiği şehri çok kapılı, güzel, yeşillikler içinde, sulak ve çok ucuz görmek, o yer halkının mutlu olduklarına delâlet eder.
    Rüyada yeşil kayısı, badem veya zerdali ise gümüş paraya delâlet eder.
    Rüyasında mevsiminde yeşil bezelye görmek veya yemek hastalığa, mevsiminin dışında ise bela ve musibete delâlet eder. Yeşili ve kurusu aynı şekilde yorumlanmıştır.
    Yeşil yaprak muradın çabuk olacağına; san, kurumuş yaprak ise hafif bir hastalığa delâlet eder. Bir rivayete göre, yeşil ağaç yaprağı görmek, iş hayatınızda başarıya ve kazanca da delâlet eder.
    Rüyada görülen yeşil bayrak hayırlı bir yolculuğa çıkmaya işarettir.
    Bir binanın etrafında geniş bir alan ve yeşil sahalar bulunduğunu görmek; aile bireylerinin çoğalacağına yorumlanır.
    Rüyada yeşil boya görmek, tabiattan hoşlandığına veya din kuvvetine delalettir.
    Gezdiğini bozkırın yeşillendiğini gören kimse, hayır sahibi bir zengin tarafından fayda görür.
    Rüyada yeşil cilt görmek, ölülerinizin duaya ihtiyacı olduğuna yorumlanır.
    Yeşil çorap, iffetli ve utangaç bir kadına delalet eder.
    Rüyada yeşil veya mavimsi berrak bir deniz suyu görmek; aşk veya iş hayatınızda başarılı olacağınıza yorumlanır.
    Derinin yeşil olması dindeki kuvveti gösterir.
    Rüyada yeşil gök kuşağı görmek, ucuzluk ve nimete delâlet eder.
    Rüyada yeşil havlu dini inanca yorumlanır.
    Hurma ağacının kuruyup, daha sonra yeşillendiğini görmek, ailesinden bir kimsenin hasta olup şifaya kavuşmasına delalettir.
    Rüyada yeşil incir veya ham olanı borçtur. Yeşil inciri ağacından koparıp yemek, anlamı daha da güçlendirir. Rüyada görülen yeşil incir yemek bol nimettir.
    Rüyada yeşil ipek rahatlık olarak tabir olunur.
    Rüyasında kayısıyı yeşilken yediğini gören kimse, hastalıktan şifa bulur.
    Rüyada güzel ve yeşil bir koruda yürüdüğünüzü görmek, rüya sahibinin romantik bir hayat geçirdiğine ve bir takım iyi insanlar tanıdığına işarettir.
    Rüyada güzel kokulu yeşil ot görmek, küçük bir sevince işarettir. Yeşil ot, bir yoruma göre de bereket ve bolluğa da delâlet eder. Ot yığını görmek, bir çok mal edinileceğine işarettir. Yeşil ot murat, kuru ot iyi değildir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil renk görmek

Bu renk ve onun tonları, hangi nesnede yahut durumda görülürse görülsün hayra delalet eder.
Rüyada her yere yeşil rengin hakim olduğunu görmek rüya sahibinin salih, takva sahibi, Allah delisi olduğuna işarettir.

Rüyada görülen yeşil renk, Allah dostu Salih bir kimseyle tabir olunur. Bir başka rivayete göre de; rüyada yeşil renk, hayır ve berekete işarettir.

Rüyada yeşil renk görmek, kısmet, başarı, mutluluk olarak yorumlanır. Huzurlu, bereketli, güzel bir hayatı simgeler. Rüyada yeşil renkli bir şey görmek veya yeşil renkte bir elbise giymek, murada ermekle ve arzularınızın yerine gelmesi ile yorumlanır.
Rüyada yeşil renk görmek; Yeşil, tabiata hâkim olan renktir, doğa sevginizin artacağına, çevrenizle uyum içerisinde olacağınıza, mutlu olacağınıza delalet eder. Rüyada yeşil renk görmek; İnsana huzur verir ve rahatlatır, iç açıcı ve güven veren bir renktir. Aynı zamanda rüyada yeşil renk görmek, umudu, yeniliği, gençleşmeye ve yeniden canlanmaya delalet eder. Çevrenizdeki kimselerle uyum ve paylaşım, cömertlik içerisinde olacağınıza delalet eder. Rüyada görülen yeşil renk genellikle üretken, çevresiyle uyumlu, içten ve doğayı seven kimseye, aynı zamanda hareketlerinde dengeli ve düzenli olmaya delalet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Renk Görmek

Rüyada yeşil renkli şeyler görmek, bugünlerde iştahınızın açık olacağına işaret eder.Rüyada yeşil renk görmek, genellikle hayır ve berekete veya dileğinize kavuşacağınıza işaret eder.Rüyada yeşil renkte bir elbise giymek, murada ermeye, istek ve arzulara kavuşmaya işarettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada yeşil renk, bolluk, bereket, hayat, canlılık, mutluluk, umut, huzur anlamlarını içerir. Yeşil kısmet, başarı, mutluluk olarak yorumlanır. Huzurlu, bereketli, güzel bir hayatı simgeler.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Renk Görmek

Rüyada yeşil renk ve onun tonları, hangi nesnede yahut durumda görülürse görülsün hayra delalet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Görmek

Rüyada yeşil görmek; kısmet, başarı, mutluluk olarak yorumlanır. Huzurlu, bereketli, güzel bir hayatı simgeler.

Rüyada yeşil renkli bir şey görmek veya yeşil renkte bir elbise giymek, murada ermekle ve arzularınızın yerine gelmesi ile yorumlanır.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada yeşil renk, hayır ve berekete işarettir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada yeşil elbise giyen bir kişi; yeşil rengin uyum, ahenk, varlık bilgisini açış olurluğunda, ahlak ve insanın evrenseller içkinliğindeki kendinde açılan varlık bilgisiyle alakadar olan irfan bilgisine işaret eder.

Yeşil renk, dünyada kendini yansıtan asli bir renk olması sebebiyle, bilinçaltında oluşturduğu anlayış içkinliğinde kişinin evrenseller olurluğundaki ilkelere iye olarak, niyetler ve ameller olarak şenlerde bulunduğuna işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Koyu Yeşil (Haki) Renk Olan Elbise Giydiğinizi Görmek

Rüyada koyu yeşil (haki) renk olan elbise giymek; ilkelere iye olarak, dinin getirdiği şeriat doğrultusunda ibadetler içkinliğinde şenlerde bulunulduğuna işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Açık Yeşil (Benetton Yeşili vb. ) Elbise Giydiğinizi Görmek

Rüyada açık yeşil (benetton yeşili vb.) elbise giymek; toplumsal ahlak üzeri insanın ailesi ve çevresiyle uyum içinde şenlerde bulunduğuna işaret eder. Burada hususen belirtmek gerekir ki, benetton yeşili Hz. Nebi efendimizin hafi ruh latifesi olurluğundaki nuru olan ruhaniyetine de işaret eder. Bu renk; kâinattaki varlıksal canlılığa işaret ettiği için insanın yeşil elbiseye rüyada bürünüşü, asli olan varlığından gelen canlılığa işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada yeşil renk görmek, yeşil renk sembolü gerçek anlamıyla imanlı olmaya, temiz duygulara sahip olup, saflığa yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişilerin imanı ve inancı kudretli olup kötülüklerden ve şeytani varlıklardan uzak durular. Rüyada yeşil renk görmek, aynı zaman da gönül bağına, ihtiyaç sahibi kimselere el uzatmaya, insanların hayır dualarını alarak gönlünü hoş kılacağına işaret edilir. Rüyada görülen yeşil renk sembolü, en hayırlı renk sembollerinden olup gören kişinin hayatı boyunca her türlü zorluk ve sıkıntılardan uzak olup ömrünün yettiği kadar huzur ve sükunet içinde yaşayacağına ifade edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Renk Görmek Nedir?

Rüyada yeşil renk görmek, bu rüya temiz duygulara, hayırlı niyetler etmeye, doğruluktan ve güzellikten şaşmamaya, hayırlı ve helal kazançlar kazanmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler doğayla iç içe oldukları için sağlık sorunları çekmeden hayatlarını huzur ve güzellik içinde geçirirler. Rüyada yeşil renk görmek, aynı zaman da imanı kudretli,ilim sahibi kimselerden vaaz almaya, tövbeye gelmeye, iyiyi ve güzeli hanenizde vakıf kılmaya ifade edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Renk Elbise  Görmek

Rüyada yeşil renk elbise görmek, başarıyı ve mutluluğu sembol eden bu rüya kişinin iş hayatında hayırlı olan bir çok rızk kapısına nail olup helal nasibini günden güne arttıracağına,  girdiği bir çok işten alnının akıyla çıkacağına yorumlanır. Rüyada yeşil renk elbise görmek, aynı zaman da ikili ilişkilere, mevki ve makama, insanların sevgiyle yaklaştığı kimse haline gelmeye ifade edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Renk Kalem Görmek

Rüyada yeşil renk kalem görmek, bu rüya kişinin yaptığı hayırlar ile bir çok insanın kalbinde yer edinerek hayırlı gönüllerle erme şansına nail olacağına yorumlanır. Rüyada yeşil renk kalem görmek, aynı zaman da mevlanın kıldığı hayırlı yollarda vakıf olmaya, imanı kudretli kimselerden vaaz almaya, helal yollarla elde edilen nasiplere tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada yeşil renk görmek birçok açıdan iyiliğe ve hayra yorulur. Eğer rüyada renk yeşil gördüyseniz bunu ululuğa, kısmete, yakalayacağınız başarıya ve mutluluğa yorabilirsiniz. Rüyada yeşil renk görmek ayrıca, yakın zamanda işlerinizde ve özel hayatınızda istediğiniz başarıyı yakalayacağınıza, emeklerinizin boşa gitmeyeceğine ve de umutsuz olduğunuz işlerinizin düzene gireceğine işaret eder. Yaptığınız işlerde huzuru elde edeceğinizi, bereketli işler yapacağınızı ve hayatınızın düzene gireceğini de gösterir.

Rüyada yeşil renkli bir şey gördüyseniz veya yeşil renkte bir kıyafet giydiyseniz, hayal ettiğiniz ve umut ettiğiniz muradınıza ereceğinize, arzularınızın yakın zamanda gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada yeşil renk görmek ve yeşil kıyafet giymek her zaman hayır ve bereket olarak yorumlanır. Sıkıntılarınızın azalacağına ve de huzura ereceğinizi simgeler.

Rüyada yeşil renk görmek başka şekillerde de yorumlanabilmektedir. Rüyada görülen yeşil ağaç; kısa süre içerisinde sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, rahata kavuşacağınıza delalettir. Eğer evlenmeyi düşünüyorsanız, güzel ve mutlu bir evliliğin yakınınızda olduğunu, sevdiğiniz insanla mutlu ve güzel bir yuva kurup muradınıza ereceğinize işaret eder. Rüyada yeşil tas görmek ise rüya tabirlerine göre, dünya işlerindeki başarınıza, bu tastan bir şey yiyip içmeniz halinde ise helal rızık kazanıp bu kazancınızın artacağına, işlerinizde sıkıntı yaşamayacağınıza delalet eder. Rüyada yeşil ağaç kabuğu görmeniz ise iyilik sahibi, soylu ve asil bir kimse ile tanışacağınız şeklinde tabir edilir.

Rüyada yeşil göz görmek salih bir kimseyle karşılaşacağınıza ve kalp gözü açık bir kimseden yardım alacağınıza yorumlanır. Rüyada yeşil gözlerinizin güzelleştiğini gördüyseniz, hidayete ereceğiniz, ilminizin artacağı ve önemli yerlere geleceğiniz şeklinde yorumlanır. Eğer yeni bir iş kurmayı ya da işinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız bu işin hayırlı olacağına işaret eder. Rüyasında yeşil göz görmek ise kişinin imanının kuvvetleneceğine, malının artacağının haberini verir. Rüyasında yeşil göze sürme çekildiğini görmek çocuk sahibi olmaya işarettir.

Farklı bir göz rengine sahip bir kişinin rüyasında yeşil ve güzel gözlerinin olduğunu görmesi hidayetinin, ilminin, rızkının ve basiretinin artacağına işarettir. Rüyada yeşil gören kişinin yanında hasta olan bir çocuğu yahut hanımı veya sevdiği bir kimsesi varsa hastalıktan iyileşir.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 41 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
+1 oy
40 yorum 61 okuma
14 Temmuz Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 42 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 83 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 36 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 35 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 35 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 59 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 431 okuma
10 Eylül 2016 Rüya kategorisinde Dilek Karabasan (418 puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 62 okuma
19 Haziran 2016 Rüya kategorisinde Dilek Karabasan (418 puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 68 okuma
2 Mayıs 2016 Rüya kategorisinde misafir   12 34 174 yazdı
+3 oy
1 yorum 66 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Jyotish Karabasan (409 puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 18 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Ustası (49.8k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...