Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
19 okuma
Rüya kategorisinde
23 Nisan etkinlikleri gibi bi organizasyon da acık havada cocukları seyrediyorduk yanımdaki bayan 40-45 yaslarındaydı boynunda kollarında hep altın takılar vardı daha sonra 4 yaslarındaki kızıda yanımıza geldi ben kızını kucağıma aldım seviyordum onunda parmaklarında ellerinde boynunda altın takılar vardı annesine aaa kızınızda sizin kadar süslüymüs diye muhabbet actım kadın ağzındakileri gösterdi dişlerinde bile altın takı vardı o sırada yanımıza yabancı bir bey oturdu bayan selamlasıp kalktık kendi annem ve kardeşimle evimize dönerken ilk telefoncudqn bozuk olan telefonumu istedik o sırada yanımda bisikletim vardı yollarda hafif çamurlu aşağı yolda o bayan ve cocuğu gördük gaspcılar onları öldürmüşler cok bagırmıs kadın acı cekmis biz üzülerek evimize gittik asonsöre bindik kilolu bi adam sığmayız diye binmedi biz bindik cıkarken asansör bi bozuldu bi düzeldi korka korka geldik ve indik

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 39 okuma
17 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Heval Rüyazede (106 puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 33 okuma
0 oy
0 yorum 28 okuma
19 Haziran 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 23 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde Busek Rüyazede (60 puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 12 okuma
29 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Kahin Rüya Tabircisi (9.9k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 25 okuma
17 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (41k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 14 okuma
9 Mayıs Rüya kategorisinde Lacivert Rüyazede (324 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 17 okuma
25 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Aygül yazdı
+2 oy
1 yorum 12 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...