Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+2 oy
34 okuma
Rüya kategorisinde
Hocam ben 6 senedir tek bir kızı seviyorum ama kız kabul wtmiyor kavuşamıyorum Bende bir hafta önce romantik bir konuşma hazırladım ve romantik şeyler yaptım Galiba kız bu sefer etkilendi Bunları kıza aracıyla gönderdim Sonra rüyamda; aracıyla beraber kızın staj yaptığı yere gittik Sevdiğim kız bana yaklaşarak kulağıma aracıyı getirmeseydin sana seni sevdiğimi veya kimi sevdiğimi söyleem dedi Aracı bunu duymadı Sonra sevdiğim kızla ağlayarak sarıldık ve ikimizde ağladık konuştuk daha sonra ben onu öptüm o beni öptü ve ben aracıyla beraber kızın yanından ayrıldım Sonra uyandım geri uyudum Aynı gece yine sevdiğimi gördüm Sevdiğim kızla beraber onların (sevdiğim kızın )arabasıyla beraber ikimiz geziyorduk Sonra uyandımSevdiğim Kız gerçek hayatta aracıya kızdı ve görüşlerini ilerleyen zamanda göstereceğini söyledi
Ben rüyayı görmeden uyumadan önce allaha dua ettim
 Bu rüyadan bir kaç gün sonra sevdiğim kıza yiyecek fln alıyordum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 16 okuma
7 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Serhat yazdı
+1 oy
0 yorum 47 okuma
15 Aralık 2017 Tabir kategorisinde Serkan.28 yazdı
+1 oy
0 yorum 12 okuma
11 Mart 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
24 Şubat Rüya kategorisinde trgttrkglx01 yazdı
+2 oy
0 yorum 23 okuma
24 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Celil yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
6 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 1 okuma
12 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Berke yazdı
+1 oy
0 yorum 16 okuma
1 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Ayşe yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
+2 oy
0 yorum 41 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...