Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
63 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (998 puan)
düzenledi
rüyayı daha demin gündüz gördüm ve uzun zamandır rüyalarımı hatırlamıyordum bunu çok net hatırlıyorum :'))

rüyamda konferans salonundaydım sinema izleniyor gibiydi, yanımda sınıftan esmer benden azıcık uzun bir çocuk vardı çok sessiz arada yanağımdan öpüyordu elini de omzuma atmıştı, ben biraz rahatsız oldum geri çekildim, başka koltuğa geçtiğimde öne doğru yanıma sınıftan diğer sarışın benden baya uzun çocuk oturdu ve bu çocuk ise sesli sesli yanağımdan öpmeye başladı, bu kişiden daha rahatsız oldum herkes bakıyor gibi hissettim  ve yan koltuğa gittim, bu durumu daha deminki esmerde gördü, sonra tepkimi verip gittim sarının yanından, geri döndüğümde sarı telefonumu alıp kilidini açtı ben şaşırdım ve bir  uygulamaya bakıp bunu abin biliyo mu neden var sende bu gibi kızdı bana, sonra aldım elinden çıktım telefonu, dışarda sınııfımda kendime yakın gördüğüm esmer bir kıza olanları anlatıyordumki, yakın gördüğüm sarışın kız geldi, anlatmaya başladım, sarı olan garip tepki gösterdi sarı erkek için, dediki bu çocuk benide öptü gibisinden, bıraktım anlatmayı, şakayla karşıladım, binaya girdik binada bir odaya girdik orada bi alanda sınıftan başka esmer çocuk ve yanındaki esmer kız vardı, 3 kişilerdi sms 3.yü hatırlamıyorum ,çocuk beni görünce gözü parladı, benimle şakayla karışık konuşmaya başladı, yanında esmer bir kız vardı ilkinde güzel karşıladı, ikincisinde bana garip garip baktı,  iki kere denk geldim o çocuğa binada ikisindede bu oldu, sonra uyandım.

1 yorum

+1 oy
Rüya Ustası (46.3k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Son zamanlarda duygusal gel gitler mi yaşıyorsun? Sanki birileri arasında kalmış gibisin. Belki birden fazla duygusal talip arasında bir geçiş dönemi gibi. ama tam bir şeyler de oturmamış gibi. Hayır olsun.
Rüyakar (998 puan)
Eveet duygusal gelgit icindeyim sadece sevmek ve sevilmek istiyorum, bi talibim yok ama hayırlısı olsun :")

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 21 okuma
29 Kasım 2017 Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (15.5k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 14 okuma
18 Nisan Rüya kategorisinde Zafer yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
+3 oy
1 yorum 9 okuma
0 oy
0 yorum 50 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 10 okuma
9 Mayıs Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (90 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 49 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 4 okuma
5 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Batuhan Rüyazede (130 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
15 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 20 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...