Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
24 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda sevgilimle birlikte ailemin fotoğrafına bakıyordum fotoğrafta şansa çıkmış maymunları gördük.  Sonra bir anda kendimi o maymunların olduğu yerde buldum kocaman yaprakların olan ağacın bir yaprağında bir sürü maymunlar vardı sonra küçük bir yumurta gördüm çatlamak üzereydi onu takip ederken bir anda gözden kaybettim sonra kırılmış yumurta kabuklarını gördüm ve yavru maymunla annesi yoktu biraz aradıktan sonra bir yaprağın arkasında gördüm ikisinide ama cok küçüktü miniminnacıkdı.  Ortam muhteşem bir şekilde yeşildi

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 42 okuma
4 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Serra yazdı
+5 oy
3 yorum 15 okuma
17 Ağustos Rüya kategorisinde swamp Rüyazede (95 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 577 okuma
30 Nisan 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (71.5k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 26 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-4,814 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

98 Aktif
2 Üye ve 96 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 2203
Dün : 17747
Toplam : 9498711
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...